Adrenalina musi byc :P [filmik] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-11-29 17:13:30, DaymoN pisze:
Ja Was przepraszam ale spytam krótko "Co to jest za gówno??" Ja ściągam film z nadzieją że zobacze jak jakiś malczan jedzie driftem z 10 sekund na rondzie w Warszawie o 12 godzinie a tu kurcze jakieś badziewie. Jak ktoś chce rowerki oglądać i co ciekawe je tuningować przerabiać wrzucać krótkie biegu bądź tarcze Brembo z Ferodo zaciskami to prosze ale nie na tym forum. Co jest z MODERATORAMI? Śpicie? Zostawiam to bez komentarza co teraz jest na forum.....rowerki nie no...a jeśli piszecie to napiszcie z [jazda rowerem].



gowno to masz miedzy uszami..... no comments
  
 
chlopak albo zartowal albo zwariowal ))
  
 
Cytat:
2004-11-29 17:13:30, DaymoN pisze:
Co jest z MODERATORAMI?


No właśnie wyjebać tych co regulaminu forum nie znaja i sie o byle gówno na hp czepiaja!
Cytat:
2004-11-29 17:56:10, goorek pisze:
chlopak albo zartowal albo zwariowal ))

  
 
Cytat:
2004-11-29 17:13:30, DaymoN pisze:
Ja Was przepraszam ale spytam krótko "Co to jest za gówno??" Ja ściągam film z nadzieją że zobacze jak jakiś malczan jedzie driftem z 10 sekund na rondzie w Warszawie o 12 godzinie a tu kurcze jakieś badziewie. Jak ktoś chce rowerki oglądać i co ciekawe je tuningować przerabiać wrzucać krótkie biegu bądź tarcze Brembo z Ferodo zaciskami to prosze ale nie na tym forum. Co jest z MODERATORAMI? Śpicie? Zostawiam to bez komentarza co teraz jest na forum.....rowerki nie no...a jeśli piszecie to napiszcie z [jazda rowerem].



tak to czytam i smiac mi sie chce bo juz jestem pewien ze uwielbiasz jebac ludzi,
co watek jakis ciekawszy techniczny to przychodzi duce daymon i powiada ze głupoty pleciecie bo on wie lepiej

otoz panie kolego sam duzo smigam na rowerze i podziwiam ludzi ktorzy potrafia sie nauczyc takich trickow,

twoje zachowanie uwazam za jaknajbardziej wysmazone buractwo

przyszedłes z pola, siejesz madrosci i wkurwiasz towarzystwo

uswiadamiam cie ze w takim wypadku jestes sam na tym forum



[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2004-11-29 18:22:03 ]
  
 
Cytat:
2004-11-29 18:20:39, Poramancza pisze:
tak to czytam i smiac mi sie chce bo juz jestem pewien ze uwielbiasz jebac ludzi, co watek jakis ciekawszy techniczny to przychodzi duce daymon i powiada ze głupoty pleciecie bo on wie lepiej otoz panie kolego sam duzo smigam na rowerze i podziwiam ludzi ktorzy potrafia sie nauczyc takich trickow, twoje zachowanie uwazam za jaknajbardziej wysmazone buractwo przyszedłes z pola, siejesz madrosci i wkurwiasz towarzystwo uswiadamiam cie ze w takim wypadku jestes sam na tym forum



Dziwne ale tez ma takie wrazenie ale jazda to normlanie pierwsza klasa. przy tej glebie z murkiem nic ci sie nie stalo wygkladalo kiepsko :/dlugo sie tych trickow uczyles ?
  
 



Cytat:
twoje zachowanie uwazam za jaknajbardziej wysmazone buractwo

przyszedłes z pola, siejesz madrosci i wkurwiasz towarzystwo



Pomarańcza, w 100% się z toba zgadzam. Ale jak ktoś jest świerzo do pługa oderwany, to nie mozemy za dużo wymagać......
  
 
Cytat:
2004-11-29 18:49:53, Jesion128 pisze:
...jak ktoś jest świerzo do pługa oderwany...



... jeszcze granatem...
  
 
tak wiec wracajac do tematu tutaj nastepny krotki klip, troche wczesniejszy niz ten co dalem ale fajne gleby sa na koncu

link -> 10mb *.wmv

maskekk... ze 2 lata treningow czasem od switu do zmierzchu, po tej glebie jak widac wstalem i moglem chodzic, a po kilku minutach przerwy krecilismy kolejne ujecia ktore sa na filmie do ktorego teraz daje link
  
 

to dla Was.... oby tak dalej....

[ wiadomość edytowana przez: DaymoN dnia 2004-11-29 19:12:26 ]
  
 
DaymoN po co Ty wogóle tu wchodzisz? czego sie wogóle produkujesz człowieku, jak Ci sie nie podoba to stul ryj,
  
 
Buahaha
  
 
Cytat:
2004-11-29 19:05:55, DaymoN pisze:
to dla Was.... oby tak dalej.... [ wiadomość edytowana przez: DaymoN dnia 2004-11-29 19:12:26 ]



czemu skasowałes posta?? jestes burak i do tego tchorz



jak my kurwa mamy takich lekarzy jak ty jestes inzynier panie praktyku to pierdole wole sie leczyc rumiankiem

zegnam


[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2004-11-29 19:19:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2004-11-29 21:51:37 ]
  
 
Bo skasowałem, tak przyznaje się jestem tchórz, a jak masz jakieś ale zapraszam na droge. A inżynier hm....dawno temu już był. Rumianek Ci się przyda zrób sobie okłady na łeb.
  
 
Cytat:
a jak masz jakieś ale zapraszam na droge



a w czym taki mocny jestes na drodze? potrafisz wcisnąc pedał gazu taty seatem na prostej?

nie bede ruszac gówna to przestanie śmierdzieć...
  
 
Seat jest mój proszę Pana i nie seatem....tata ma akurat coś innego. I jak tak piszesz to pisz na priv, po co zaśmiecać tak dobry post. Co ty. Zapraszam.

[ wiadomość edytowana przez: DaymoN dnia 2004-11-29 19:30:17 ]
  
 
Daymon wie najlepiej, pamietajcie jak kiedys z walkami. ale coz - taka to polityka.
odnosnie tematu - ladna jazda rowerkiem, nie powiem. Pamietam swoje gleby na rolkach jak sie uczylem na streecie i vercie - bolalo bylo to troche czasu temu wiec z nagran nici
  
 
wracając do tematu naprawdę wileki respekt dla ciebie Krzyh00



a Ty DaymoN zachowaj swoje komentarze dla siebie bo się kompromitujesz
  
 
Ok ludziska! Przyznaje racje WYGŁUPIŁEM się. Respect mówiłem już dla jego jazdy. Poniosło mnie.....reszte komentarzy puszczam mimo uszu to samo prosze o moje.....pozdro for all...
  
 
Dziwi mni etylko czemu jezdzisz bez kasku
  
 
"... wole bez..."