Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- A może by tak....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć Wam !
Poniewaz juz niedlugo jak co roku ruszy WSOP,wpadł mi do głowy pewien pomysł.....Może by tak w ten dzien w kazdym mieście gdzi sa Ładziarze z naszego klubu zorganizować spociki, zebrac kase (ile sie da oczywiście) i dostarczyć ja do sztabów WSOP??????
Nie wiem jak Wy ale ja mam bardzo pozytywny stosunek do tej imprezy.Może koledzy z FSO Auto klubu sie dołączą?????Ciekaw jestem Co WY nato?????
Będzie tez dobra okazja żeby sie spotkać , bo mamy cos martwy sezon
A dla najbardziej napalonych mozna zorganizowac płatne ( oczywiście na orkiestrę ) przejazdy naszymi maszynami.
mam nadzieje ,ze mnie nie zlinczujecie.....
 
 
Dla informacji kolegow z Lodzi i okolic: u nas sztab WOŚP miesci sie przy Piotrkowskiej 94 w redakcji ANGORY. Jesli zgadzacie z sie z pomyslem Pawla, to zapraszam na ustalenie szczegolow. Pok. 16 lub 18, I pietro.
  
 
Pomysł jest świetny!
Myślę, że każdy z nas wspomagał już niejednokrotnie WOŚP, a jeśli jeszcze przy okazji byłaby możliwość spotkania z Klubowiczami to powinniśmy zorganizować lokalne spociki w szczytnym celu.
Pozdrawiam.
  
 
Witam,
Pomyzł niezły, właśnie sprzedałem go u nas zobaczymy co z tego wyjdzie.
Może jakieś zjednoczone siły naszych klubów.....
  
 
Witam !
na forum FSO Auto klub temat WośP co do sposobu jego realizacji dosyć ciekawie sie rozwinął wiec jeśli chcecie śledzic jak to mniej więcej wygląda zaglądajcie równiez tam . Bo chyba.... COS Z TEGO BEDZIE
 
 
Sprawa wygląda tak:
Bedzie na pewno duży spot na pasie 12 stycznia(godzina jeszcze do ustalenia.Będziemy zbierać kasę do skarbonek wolontariuszy, lub zbierzemy ją sami i odwieziemy do sztabu kolumną samochodów. Na pasie na pewno beda ludzie z centomanii i KATK.Temat juz podchwycili na swoim forum i zapowiedzieli Liczny udział w imprezie.Tak to wygląda w Krakowie.Mam nadzieje ,ze nasz klub zjawi sie w sile przynajmniej kilku autek
Pozdrawima
paweł
P.S. Dziekuje kolezance IZCE z FSO za wspódziałanie
 
 
panowie do dzieła WOSP czas zacząc
  
 
Tak jest !
I wzwiązku z tym jeszcze raz przypominam wszystkim klubowiczom z Krakowa -Spotkanie odbędzie się 12 Stycznia od godz. 13. Miejsce znacie - pas w czyżynach (ten , na który wjeżdża się od strony akademików). Poniewaz cel jest szczytny i okazja do spotkania niezla więc licze na Was!
Paweł
 
 
Witam.
Mam pytanie czy ludzie z poza Krakowa też są mile widziani?
pozdr.
  
 
Misiek!
nawet nie pytaj. Jasne że tak ! czekamy na Ciebie.
Jeśli będziesz miał proble z trafieniem na pas to podamy jeszcze dokładny opis i mapke dojazdu
Paweł
 
 
Witam.
Na dzień dzisiejszy to praktycznie na 100% pojadę 12 stycznia do Krakowa. Myślę że nic się nie zmieni.
Mam tylko jeden malutki problem: nie wiem jak dojechać na pas.
Pozdrawiam Michał.
  
 
Ps. oczywiście pojadę od strony Wadowic.
  
 
Kurcze - nie moge znależć w necie ,zadnego planu Krakowa, który dałoby sie wsadzić na forum. Ale dojazd jest prosty, jiesli pojedziesz od Zakopianki to kieruj sie na Nowa Hutę już za carrefourem(skręć w prawo na tą nową ulicę ks.Jancarza)Potem jedziesz całyczas prosto(koło tandety, Nowohucką do centrum handlowego M1, Rondo przejeżdżasz na wprost i jedziesz dalej pod nowym wiaduktem jeszcze jakieś 2km. Potem na pierwszych światłach nawracasz i dosłownie po 200metrach wjeżdżasz w parwo na drogę z płyt betonowych, jedzisz nią do końca i na końcu skręcasz w prawo na kawałek (może 100m) drogi gruntowej i już jestes na pasie!
Jeśli ktos ma mapke moze przsłać Konradowi a my zaznaczymy gdzie to jest.
Paweł
 
 
Dzięki Paweł, myślę że to mi wystarczy.
Michał
  
 
Droga jest naprawdę prosta. W razie czego zapisz moja komórkę (0605 95 28 73)i dzwoń w razie czego to Cie pokierujemy lub ktos po Ciebie wyjedze
 
 
A co z Warszawą??? W Warszawie też jest dużo klubowiczów z Łada klub i z FSO Auto Klubu więc można by coś jeszcze w Warszawie zorganizować...
  
 
FSOAK Warszawa - niestety nie da juz rady (za późno) nie było takiej opcji podczas planowania spotkań klubowych na ten rok, najblizszy spot w Wawie odbędzie sie w ostatnią niedzielę stycznia na Urysnowie
  
 
A ja zostałem już w połowie grudnia poproszony o towarzyszenie synowi koleżanki, który będzie wolontariuszem. Zgodziłem się i nie mogę teraz się wypiąć...
  
 
Czyli będziesz jednak "grał"w orkiestrze!
 
 
WOW jestem pod wrazeniem organizacyjnym no no
Panie Pawle mam wolontarjusza króry chetnie wezmie udział ale trzeba sie z nim jakos umuwic bo biedactwo mieszka az w kryspinowie no i musze Ci jeszcze przekazac te drobne nagrody które udało mi sie zdobyc, wiec czekam na kontakt