Swap 903 pomocy przerywa?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-02 20:39:37, beneq pisze:
zdejmij filtr i na odpalonym silnku patrz jak leci paliwo z tego czegos do gardzieli powinno sikac prosto w dol jesli bedzie jakos rozpraszalo na boki po sciankach to mas zprzyczyne wyjmij to i ladnie drucikeim przepchaj u mnie wlasnie to bylo poziom paliwa tez ustaw tak zeby paliwo bylo na poziomie miedzy 1 a 2 zalamaniem jak rozkrecisz bedziesz widzile te zalamania na sciance w komorze plywakowej ma je chyba kazdy gaznik

Jutro zrana zaczne walke z tym gaznikiem.
  
 
za chuja ten chebel nie chodzi rozebrałem gaznik wyszczysiłem i jest kurwa kurwa to samo a nawet gorzej bo nawet na wolnych obrotach teraz nierowno chodzi.MACIE JAKIS NAMIAR NA KONKRETNEGO FACHOWCA??? MOWIE KONKRETNEGO A NIE FACHOWCA CO JEST MĄDRY PRZEZ NET
  
 
Cytat:
2004-12-03 16:22:16, fulda pisze:
za chuja ten chebel


zamontuj seryjny gaznik i bedzie dzialac. Ten dwugardzielowiec jest od innego silnika - dlatego masz problem z uregulowaniem tego - stawiam na problem z wielkoscia dysz.
Porthos robil testy z gaznikiem od 1300 w swoim 1050 i za cholere to nie chjcialo dzilac prawidlowo...
pzd c.
  
 
Cytat:
2004-12-03 16:22:16, fulda pisze:
za chuja ten chebel nie chodzi rozebrałem gaznik wyszczysiłem i jest kurwa kurwa to samo a nawet gorzej bo nawet na wolnych obrotach teraz nierowno chodzi.MACIE JAKIS NAMIAR NA KONKRETNEGO FACHOWCA??? MOWIE KONKRETNEGO A NIE FACHOWCA CO JEST MĄDRY PRZEZ NET


nikt tu nie mowil ze jest fachowcem dajemy ci tylko propozycje co moze byc przyczyna
a jak masz zjeb....y gaznik albo nie oryginalny to co sie dziwisz
w 90% w takich przypadkach jest winny gaznik i jego zla regulacja
  
 
gaznik dwugardzielowy ktory teraz mam jezdził w swapie 6 lat i było dobrze tylko od jakiegos czasu sie pierdoli ,ten gaznik z silnikiem 903 pracował od zawsze i chodził poprawnie tylko od jakiegos czasu ma problemy i szukam tego problemu,orginalnego nie moge załozyc bo go nie mam od zawsze miałem dwugardzielowy.