Swap 903 pomocy przerywa??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ludzie ratujcie bo wysiade nerwowo.Auto po odpaleniu chodzi super wolne obroty idealne nic nie przerywa wysokie tez dosc dobrze ale jak dam gaz max to silnik przerywa tak jakos pierdzi.Jak rusze na poczatku jest ok ale jak jade na 3 begu chce dodac gaz to silnik przerywa szarpie itp jak wbije 4 i jade 60km z malutkim gazem jest super auto płynnie i rowno jedzie ale jak chce przyspieszyc to szarpie przerywa.Co moze byc nie tak???? juz dostaje na głowe z tym,wszystkie drobne czesci sa nowe ,pompa paliwa ,filtr paliwa ,kondensator przy aparacie zapłonowym,kopułka aparatu z palcem,kable od swiec i swiece.Bylem u mechanika ustawialismy zapłon powietrze i zero poprawy swiece sa koloru ceglatego mechanik mowi ze ma dobre spalanie ,gaznik mam dwu gardzielowy czyszczony spręzonym powietrzem nie łapie lewego powietrza.CZY KTOS UMIE COS Z TYM ZROBIC??? MOZE ZNACIE JAKIS TYPOWYCH MECHANIKOW OD TYCH SILNIKOW??? LUB TEZ JAKIS ZAKŁĄD CO REGENERUJE GAZNIKI MOZE GAZNIK JEST U MNIE ZDUPIONY??
  
 
A nie zatankowałes jakiegoś syfnego paliwa ?
  
 
Cytat:
2004-12-02 15:12:17, dooh pisze:
A nie zatankowałes jakiegoś syfnego paliwa ?

tankuje z orlena 95 chyba dobra stacja???
  
 
nie wiem jak ten gaźnik ma otwierany drugi przelot i co na nim ustawiasz - ale może z podciśnieniem coś albo z pompka przyspieszającą... albo gaźnik mimo że czysty nadaje sie do regeneracji...
  
 
Ja tak miałem w kaszlu i dwa dni temu ustawiłem zawory i jak ręką odjął. Wcześniej też cudowałem ale nic nie dawało.
  
 
Cytat:
2004-12-02 15:38:46, fulda pisze:
tankuje z orlena 95 chyba dobra stacja???



otorz drogi panie jestes w błedzie....
  
 
Fulda, zmień mechanika. Jeśli on nic nie pomógł, to jak ma ci ktoś z forum, kto nawet nie widzał i nie słyszał jak sie ten samochód zachowuje pomóc??? Jedź do jakiegoś fachowca, jeśli sam nie możesz sobie poradzić.
  
 
Widze Fulda ze masz ten sam problem tylko ja mam silnik 899CC na wtrysku i u mnie to sie zaczelo przy mrozach jak auto postoi przed domem ok 3-4 godziny bo na noc stoi w garazu to dzieje sie dokladnie to samo co tobie ale pochodzi chwile na wolnych zagrzeje sie i wszystko ustaje tez mam nowe kable, swiece, cewki nawet wtrysk myslalem ze to przez to ze podchodzi gdzies wilgoc ale jak u ciebie jest to samo i tez masz nowe pradowe czesci to juz nie mam pojecia o co moze chodzic
  
 
Cytat:
2004-12-02 15:47:09, Vader pisze:
Ja tak miałem w kaszlu i dwa dni temu ustawiłem zawory i jak ręką odjął. Wcześniej też cudowałem ale nic nie dawało.

zawory tez ustawiałem wszytsko było regulowane i wymieniane
  
 
Cytat:
2004-12-02 16:01:20, Jesion128 pisze:
Fulda, zmień mechanika. Jeśli on nic nie pomógł, to jak ma ci ktoś z forum, kto nawet nie widzał i nie słyszał jak sie ten samochód zachowuje pomóc??? Jedź do jakiegoś fachowca, jeśli sam nie możesz sobie poradzić.

no wąłsnie bede musiał zmienic mechanika,ten gaznik co ja mam to oni nie umia obsługiwac bo pierwszy raz na oczy taki widzieli!! to jest drugi mechanik co nie umie mi pomoc moze ktos zwas zna jakiegos mechaniora z powołania bo u mnie to jest napewno jakis dups ale nie wiem jaki ,gaznik wydaje sie byc dobry bo przepustnice sa bez luzu dobrze sie zamykaja wszystkie pompki od podcisnienia tez sa dobre bo rozbierałem i membranki sa jak nowe,paliwo w komorze pływakowej tez ma własciwy poziom,silnik jest po kapitalce cisnienie na cylinrach super normalnie wymiękam.Zalałem godzine temu benzyne na innej stacji i auto odrazu lepiej chodzi ale wciaz przerywa
  
 
u mnie w 1,3 byly takie objawy wina gaznik
jest tam taka pierdola co natryskuje paliwo na dyfuzor czy jakos tak byla lekko zapchana i nie dawalo tak jak powinno po wyczyszczeniu tego jak reka odjol
  
 
ja stawiam na niski poziom paliwa w komorze pływakowej
  
 
arti jak masz niski poziom paliwa to nie objawia sie to przerywaniem w momencie dodania gazu
probowales wrzucic seryjny sprawny gaźnik?
...bo to w takim razie jego sprawka
  
 
a właśnie jak masz za niski pozoim w komorze to wtedy kanały nie są pozalewane na odpowiednich wysokościach, jest złe pylenie, i w momencie dodania gazu auto traci moc.
Niech dźwignie poziom paliwa sie przekonamy
  
 
ja stawiam na cos z pompka przyspieszacza. rozkrec gaznik na kawalki przemyj ustaw przedmuchaj zaloz wyreguluj i zobacz czy si enie poprawi.
  
 
Cytat:
2004-12-02 17:16:46, _Arti_ pisze:
ja stawiam na niski poziom paliwa w komorze pływakowej

poziom paliwa jest dobry bo sciagłem dekiel z pływakiem i widziałem jaki jest stan.
  
 
Cytat:
2004-12-02 16:59:39, beneq pisze:
u mnie w 1,3 byly takie objawy wina gaznik jest tam taka pierdola co natryskuje paliwo na dyfuzor czy jakos tak byla lekko zapchana i nie dawalo tak jak powinno po wyczyszczeniu tego jak reka odjol

mozliwe ze jest to co mowisz!! czysciłem cały gaznik ale tego rozpylacza nie czysciłem.Teraz wrociłem z dosc dłuzszej przejazdzki noi dupa przerywa jak najety jak sie jedzie spokojnie do predkosci 60 -70 jest ok ale to tylko wtedy gdy nie przeciąza sie silnika bo jak tylko np na 3 jest mu ciezko pod gorke to przerywa jak głupi szarpie zobaczymy jak rozbiore jutro ten gaznik juz go tyle razy rozbierałem ze jak go widze to mnie głowa boli całe szczescie ze moje nowe chłodzenie wreszcie chodzi idealnie.
  
 
a muwiłem fulda ze sie stoba zamienie gaznikiem
  
 
Cytat:
2004-12-02 20:18:54, Hudy05 pisze:
a muwiłem fulda ze sie stoba zamienie gaznikiem

nie nie mojego gazniczka niedostaniesz
  
 
Cytat:
2004-12-02 19:53:14, fulda pisze:
mozliwe ze jest to co mowisz!! czysciłem cały gaznik ale tego rozpylacza nie czysciłem.Teraz wrociłem z dosc dłuzszej przejazdzki noi dupa przerywa jak najety jak sie jedzie spokojnie do predkosci 60 -70 jest ok ale to tylko wtedy gdy nie przeciąza sie silnika bo jak tylko np na 3 jest mu ciezko pod gorke to przerywa jak głupi szarpie zobaczymy jak rozbiore jutro ten gaznik juz go tyle razy rozbierałem ze jak go widze to mnie głowa boli całe szczescie ze moje nowe chłodzenie wreszcie chodzi idealnie.



zdejmij filtr i na odpalonym silnku patrz jak leci paliwo z tego czegos do gardzieli powinno sikac prosto w dol jesli bedzie jakos rozpraszalo na boki po sciankach to mas zprzyczyne wyjmij to i ladnie drucikeim przepchaj u mnie wlasnie to bylo
poziom paliwa tez ustaw tak zeby paliwo bylo na poziomie miedzy 1 a 2 zalamaniem jak rozkrecisz bedziesz widzile te zalamania na sciance w komorze plywakowej ma je chyba kazdy gaznik