KOlejny cudowny pomysł rzadu!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuje sobie poczytac:
Kolejny cudowny pomysł
Kocham ten kraj własnie za cos takiego!!!
  
 
Nie podoba się....to się wyprowadź
  
 
no czy im sie juz popierdolilo w glowach calkiem!jak bym dorwal tego kutasa co to wymyslil to by szybko takie pomysly odeszly
przepraszam za slowa ale nie moge
  
 
buehehehehehe, chyba ich popieprzyo, jak ja zapale swiatła u mnie w bobie to juz aku jest słaby a oni mi tu jeszcze elektronike chca ładować poronione... bez kitu.. poronione.... a jak bedziesz chodzil na piechote przez pasy to 2 zł do ciecia niedlugo bedziesz płacił....
  
 
Juz widze czarny rynek kwitnacy ze sprzedazy sprzetu ktory bedzie oszukiwac nowe urzadzenie
  
 
bez komentarza Pojeba.... przez duże P są i ty le!!!!!!!
  
 
Ale wy dramatyzujecie nie dość że to jest pomysł jednego z urzędasów to i tak to nie przejdzie w komisji UE, jak zresztą nie pierwszy (i nie ostatni ).
  
 
ok a jak mam duza dzialke i mam ochote sobie po niej jezdzic w kolko to tez mam placic ???
  
 
czy to juz 1 kwietnia?
  
 
Cytat:
ok a jak mam duza dzialke i mam ochote sobie po niej jezdzic w kolko


jak masz taka duzą działke to sie podziel, pojeździmy wszyscy razem
  
 
To nie przejdzie za głupie nawet na polske

Juz widze te aukcje na allegro oszukaj licznik , dekoder..... zgrywanie stanu przejechanych kilometrów...... Nie ma szans by to weszło zycie .....

Od razu podatek od chodzenia - placisz za kazdy kilometr chodzenia dziennie niszczac chodniki itp itd
  
 
wiadomo ze to nigdy nie wejdzie w życie, bo na pewno znalazla by sie ustawa z która jest to niezgodne itp.. ale jestem przerazony głupotą pomysłodawcy, nie wiem jak chory trzeba mieć centralny układ nerwowy zeby to wymyśleć.. przecież nikt by tego gówna nie włączał.. a opłata byłą by pewnie wypadkową przebytego kilometrażu i masy auta razy logarytm naturalny z szerokości opon..
  
 
dobry pomysł dobry, popieram
  
 
Buehehehehe! Tym to mnie naprawde rozbawili
  
 
Ależ poroniony pomysł. WYBRAĆ NOWY RZĄD !!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-12-02 22:06:43, Koniu pisze:
Ale wy dramatyzujecie nie dość że to jest pomysł jednego z urzędasów to i tak to nie przejdzie w komisji UE, jak zresztą nie pierwszy (i nie ostatni ).



zdaje sobie sprawe ze tak bedzie, ale najbardziej smuci drazni wkurwia irytuje, i powoduje załamywanie rak sam fakt ze jakis gryzipior w ogole ma czelnosc rzucac taki pomysł pod osad

gaz dwa złote ponad nikomu sie nie przelewa oprocz wiadomych sfer a tu jeszcze takie numery

panie i panowie to DRAMAT

puscic z dymem Wiejską warszawie i wszystko co przy niej stoi...
  
 
[IMG]/smilies/54.gif[/IMG]
Lekkie przegięcie
  
 
Heh. Wiedzialem ze na polityka trzeba sie dlugo uczyc, ale to ponad moje sily. Zeby takie idiotyzmy wymyslac - nie to nie moje sily. Moze jakas nowa sile w tym kraju zrobimy PPPF.
Pozdrawiam
Domin
P.S Chyba skrocik nie jest zbyt trudny
  
 
hehe dobre !!!
same "TARYFY" by jeździły po mieście



[ wiadomość edytowana przez: B_A_D dnia 2004-12-03 00:29:37 ]
  
 
hmmm a od jutra bedziemy placic dodatkowy podatek, ktory bedzie naliczany w zaleznosci od powierzchni styku opon z podlozem... ma to zapobiec nagminnemu uzytkowaniu opon ze zdartym bieznikiem i poprawic nasze bezpieczenstwo na drogach
albo nie... moze lepiej niech bedzie podatek od ilosci obrotow kierownica - ludzie w miescie beda placic wiecej, co zniecheci niektorych z nas - tu z kolei dbamy o zmniejszenie ruchu w miastach i zarazem poprawienie bezpieczensta kierowcow oraz przechodniow, a takze troszczymy sie o srodowisko - taaaak - zdecydowanie najbardziej trafiony pomysl ;P