Z cyklu policyjne archiwumX

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
macie coś podobnego??





  
 
buehuehuehue
  
 
no to idze ze jeszcze bardziej Cie wje**** nie ma co sie porywac na nich... bo z "nimi" nie wygrasz :/ taka prawda.... :/ wiem cos o tym bo mój starszy jest jednym z "nich"... i wiem jak oni to załatwiają....
  
 
Jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim skończy się swawola policji. Na razie układy są takie że nie ma się co porywać bo najcześciej mimo że masz racje to oni wygrają
  
 
kazdy kierowca powinien miec prawo rozjechac 1 psa.....
  
 
Cytat:
2004-12-03 23:05:12, Pat_kdb pisze:
kazdy kierowca powinien miec prawo rozjechac 1 psa.....



Aaaaaaa tam.........pierdolicie Hipolicie..........
Zastanow sie co piszesz czlowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-12-03 23:05:12, Pat_kdb pisze:
kazdy kierowca powinien miec prawo rozjechac 1 psa.....



to tak jakby ktos powiedzial ze nie lubi kierowcow maluchow i ze kazdy powinien miec prawo do zepchniecia takiego do rowu. nie generalizuj nie wszyscy policjanci sa zli. z reguly dostaje sie mandaty bo sie na nie zasluzylo, zadko bo policjant mial widzimisie! poza tym nie wazne czy ktos jest policjantem, ksiedzem czy pilotem ludzkie zycie nalezy szanowac a nie pisac takie farmazony jakie Ty tu uskuteczniasz....
  
 
to byla przenosnia......

[ wiadomość edytowana przez: pat_kdb dnia 2004-12-04 08:28:22 ]
  
 
A ja zawsze sie dogadywalem a dowod to mi juz chcieli kilka razy zabrac z kazdym da sie dogadac trzeba tylko odpowiednio zagada.
  
 
wierzcie mi wiele "psów" jest takich a nie innych przez wasza bezczelnosc i glupote




pozdro - Piotrek
  
 
Ja dzis mialem kontrole i nie narzkam. Zatrzymal mnie. kulturka prosi o dokumenty, popytal czy moje auto obszedl do okola. kontrolne pytanie a jak trzezwosc?
Ja mu na to ze wysmienicie bo kawe wypiłem
Troszke nie doslyszal wiec replay, podziekowal oddal papiery i pojechalem
  
 
Ja wczoraj zostalem spisany za trzymanie rak w kieszeni bo zimno było.......
Mysleli chyba ze mam broń ......