Co to za gaznik????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
podaje symbol mojego gaznika dwugardzielowego
weber 3209 36 DGF 4/100 Jakby ktos wiedział co to za gaznik i z czego pochodzi bardzo bym prosił o info bo pukli co nie wiem nic o tym gazniku.
  
 
BYŁO!!!
kliknij se
  
 
Ha, mało tego, puszczamy google i... klik

tu też se kliknij



[ wiadomość edytowana przez: krzemowy dnia 2004-12-05 11:24:56 ]
  
 
no nie mow ze masz gaznik od bisa do 900? i sie dziwisz ze cos nie chodzi prawidlowo
  
 
to jak on jest z bisa to nie dziwne ze przy mocniejsym wcisnieciu gazu cos sie wali jak chcesz to mam an sprzedarz webera 32icev czyli takiego jakie byly montownie w silnikach 903
  
 
  
 
gaznik bisa to niezbyt udana konstrukcja mysle ze na seryjnym jezdzil by duzo lepiej no ale tuning panie musi byc
  
 
to nie ejst gaznik z bisa bo oglądałem jaki jest w bisie i to nie jest to samo a druga sprawa ten gaznik chodził z silnikiem 903 kilka lat i chodził zajebiscie tylko teraz cos mu sie dzieje.Ma ktos mozliwosc umieszczenia fotek na serwie??? to zapodam zdjecia tego gaznika
  
 
Cytat:
2004-12-05 11:14:44, Krzemowy pisze:
BYŁO!!! kliknij se

tylko w tej wypowiedzi napisane jest jakby był taki sam symbol a jakos nie jest taki sam
  
 
  
 
Ty (cenzura na żądanie moderatora), przecież na 10 metrów widać że to jest Weber 30 DGF 4/100 z ekologicznej wersji BISa Tylko ktoś rozwalił kapturek z tłumika od siłownika szybkiego biegu jałowego(to plastikowe beżowe po lewej). Radzę (cenzura na żądanie moderatora), bo strasznie (cenzura na żądanie moderatora)

PS. Zgubiłeś gdzieś osłonkę membrany siłownika pulldown i prawdopodobnie jest nieco zgięta ośka przepustnic rozruchowych albo źle ustawiona przysłona nad I przelotem.