9 SRS (Studencki Rajd Samochodowy) - zapraszam!!! :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Jako jeden z organizatorow chciałbym zaprosić serdecznie do Gliwic na 9 SRS. Oto więcej informacji:


IX STUDENCKI RAJD SAMOCHODOWY WKRÓTCE!!!!

11 grudnia w Gliwicach odbędzie się IX Studencki Rajd Samochodowy o Puchar
J. M. Rektora Politechniki Śląskiej. Impreza ta zorganizowana zostanie przez Sekcję Rajdową Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej.
W Rajdzie mogą wziąć udział wszyscy kierowcy - zarówno amatorzy, jak
i zawodnicy posiadający licencje sportowe. Próby przypominają swą konfiguracją odcinki specjalne.
Rajd rozpocznie się o godz. 9.00 pod Nową Halą OSiR przy ul.Kaszubskiej, skąd na trasę wyruszy pierwsza załoga. Próby sportowe (3 odcinki, z tego 2 przejeżdżane dwukrotnie) zlokalizowane będą na doskonale już znanych obiektach: okolicach Stadionu OSiR, terenie firm „Kanak” – „Ekogum” oraz niezwykle popularnym „Radanie”.
Zawodnicy będą podzieleni na cztery klasy pojemnościowe (do 903 cm3, od 904 do 1300 cm3, od 1301 do 1600 cm3, powyżej 1600 cm3). Nie zapomniano również
o kierowcach prowadzących popularne Maluchy o pojemności 650 cm3 - dla nich zostanie utworzony „Puchar Fiata 126p”. Serdecznie zapraszamy także panie, dla których również ufundowano specjalny Puchar.
Tegoroczną nowością SRS jest KLASA HISTORYCZNA, w której będą klasyfikowane samochody wyprodukowane przed rokiem 1984 (z 1984 włącznie). Zapraszamy właścicieli klasyków!
Do udziału w imprezie dopuszczeni będą wszyscy kierowcy posiadający ważne prawo jazdy i aktualne badania techniczne samochodu. Załogę stanowią kierowca i pilot (minimum 16 lat), obowiązkowo wyposażeni w kaski ochronne.
Zgłoszenia składać można telefonicznie (numery poniżej), mailem: rallysekcja@op.pl lub osobiście na portierni Nowej Hali OSiRu do 10 grudnia. Wpisowe wynosi 35zł dla studentów Politechniki Śląskiej (za okazaniem ważnej legitymacji) oraz 55zł dla pozostałych uczestników.
Jednocześnie pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim dotychczasowym organizatorom, zawodnikom odwiedzającym kolejne edycje SRS-a, dzięki którym impreza osiągnęła obecny poziom oraz tym, którzy zaoferowali swą pomoc i dokładają wszelkich starań aby IX SRS również zapisał się w pamięci wyłącznie z dobrej strony. Zapraszamy na trasę Rajdu. Zawodnikom życzymy dobrej zabawy i udanej sportowej rywalizacji w duchu fair-play, a kibicom niezapomnianych wrażeń! Do wszystkich apelujemy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne podporządkowanie się wskazówkom osób zabezpieczających trasę rajdu! Do zobaczenia 11 grudnia!

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 606-245-270, 693-133-679 lub niebawem na zmodyfikowanej stronie internetowej: www.sekcja-rajdowa.w.pl


Kierownictwo IX SRS:

Grzegorz Pruchnicki
Rafał Roguski
Grzegorz Sielicki
  
 
Cytat:
Tegoroczną nowością SRS jest KLASA HISTORYCZNA, w której będą klasyfikowane samochody wyprodukowane przed rokiem 1984 (z 1984 włącznie).


moj mały sie juz łapie na to;)
  
 
Kto z furiatów/znajomków jedzie ?

Przez ostatnie 8 edycji było super, serdecznie zapraszam.
  
 
Strzeżcie się drzewa ! Nadchodze !!!
  
 
Cytat:
2004-11-17 19:21:00, PaculaSportGarage pisze:
Strzeżcie się drzewa ! Nadchodze !!!



W okolicach lodowiska były namagnesowane drzewa i latarnie
  
 
ja sie wybieram
  
 
Cytat:
2004-11-17 23:02:00, rafalmaxi pisze:
ja sie wybieram


Hehe, jakoś tak mnie się tytuł właśnie z Tobą skojarzył .
  
 
Ja sie rownież wybieram , impreza jest po prostu kultowa.
  
 
ja pewnie też będe ale chyba raczej jako kibic-chyba że moją padlinke poskaładamy, impreza naprawde fajna!!
ps. pacula tym razem nie bedziemy Ci prostować już pasa z przodu,zrobiłeś hamulce??
  
 
Jaka jest tam nawierzchnia?? i ile km do przejechania mniej wiecej
Jak bym jechal to bylby moj debiut na SRS wiec jak cos wiecie to dzieki za info

pozdrawiam
  
 
nawierzchnia przewaga asfaltu jedynie radan beton plus szuter delikatnie kilometrów może z 35 nie więcej wszystko na miejscu
przyjezdzaj koniecznie i nie zapomnij o halogenach
  
 
W sumie bym sie przejechal ale jako kibic ale .... 10 mam urodzinki i nie bede wstanie na drugi dzien nawet siedziec
Wiec bede kaca leczyl w domciu w lozku a nie wsrod zgrajii niewychowanym piratow drogowych ktorzy tylko halasuja tymi swoimi pojazdami
  
 
Z uwagi na top że temat nieprzyklejony i popłynął na dno to odświeżam dla przypomnienia . Już jutro SRS. Będę jako kibic tym razem. Od rana. Ognia
  
 
filip filip filip
  
 
Wytzrymałem na zimnie tylko 2 h, baterie w aparacie tez więc tylko koło 30 fotek:

Klik , klik, klik.
  
 
panowie żałujcie że was nie było , srs to jest coś czego nieda sie opisać , tam trzeba byc
  
 
Jak nie da się opisać to trza nagrać . Tak też zrobiliśmy w przypadku toruńskiego mini-max'a, bo tego opisać też praktycznie nie sposób. Czekamy na jakiś klip z tej imprezki, a tymczasem zapraszam do looknięcia tego co się działo u nas >> KLIK <<. Zobaczymy czy ktoś zmontuje coś lepszego z tego SRS'u bo z tego co widze po fotkach to materiał może być całkiem niezły .

ps. More photo! Motion picture also would be good .

edit:
Fotki z tego serwa mi sie straaasznie wolno ładują (0,25 nawet) ale 131 Walezego jest po prostu da best jak dla mnie:



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-12-12 01:13:16 ]
  
 
Cytat:
2004-12-12 00:33:32, Race_D pisze:
Jak nie da się opisać to trza nagrać



Niestety serwer jaki jest każdy widzi. Darmowy dodawany do abonamentu intenetopwego. Mam także kilka filmików (przejazdów po kilkanaście sekund). Z uwagi na to że nie mam ich gdzie wrzucić, nie mam ich więcej niż minutę poślę je do tych szpeców co od kilku lat składają oficjalne klipy i bedzie wypas, jak mniemam.
  
 
ja bym poprosił o filmik (jak masz) z przejazdu rallyfilipa, bo chce zobaczyć jak sie zachowywała nowo złożona jednostka napędowa
  
 
Cytat:
2004-12-12 10:10:00, _Arti_ pisze:
ja bym poprosił o filmik (jak masz) z przejazdu rallyfilipa, bo chce zobaczyć jak sie zachowywała nowo złożona jednostka napędowa



Nistety nie mam. Może na oficjalnym klipie bo sporo ludzi filmowało na radanie.