DZIAŁ ---- CORSA - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzięki, dzięki. Zrobiłem dokładnie to samo przy pierwszym wyświetlaczu. Przy drugim, poszedłem krok dalej i odkleiłem jedną warstwę foli, ale to wciąż nie jest taki niebieski jak podświetlenie zegarów i pokręteł. Ciągle wychodzi :morski, zielonkawy, turkusowy, a mnie chodzi o niebieski.
Czekam dalej.
  
 
klik

Artykuł z Kuriera Lubelskiego o nowej Corsie. PZDR
  
 
Nie napisali tam o silniku 1.6 TURBO, 180konnym OPC z obecnej Merivy, a ponoć taki tez maja wkładać do nowej Corsy, nie powiem bo na taka opcje to miałbym zajebista chrapke
  
 
Szkoda, że nie przewidują wersji combi na rynek europejski. Chociaż skoro Peugeot zdecydował się na 206 w tej wersji to może? Przecież wymiary aktualnych "maluchów" osiągają wielkości aut klasy średniej z przed 10 lat. W końcu nowa Cosiarka jest na płycie podłogowej Punto, a on wcale nie jest mały.
  
 
i co znowu nam tu ucichło

i co sapa zrobiłes juz coś z tym wyswietlaczem???

mam jeszcze Panowie, potrzebuje wymienic tłumik koncowy, robił juz to ktos ile za to mniej wiecej trzeba zapłacic, za nowy ile za używke?

Pozdrawiam
  
 
Niestety. Nie mam czasu. Dzieciaka miałem w szpitalu, a teraz mase spraw przed wyjazdem. Poza tym jakoś nie mam ciekawego pomysłu i nikt nie wychyla się z takowym W miedzy czasie zdemontowałem listwy progowe i też leżą odłogiem. Ale wciąż tu zaglądam i czekam na pomysły.
  
 
Witam po dlugiej nie obecnosci ale Net miałem padniety czyli jestem usprawiedliwiony

Tłumik koncowy to jakis sredniej firmy ala sportowy se zapodaj! chyba że masz wszystko w orginale i tak ma pozostac, a jakie koszta nie mam pojecia, ale niewiele

Cytat:
ile za używke?


To tak jak byś condoma używke kupywał!!!

[ wiadomość edytowana przez: FabiaNOS dnia 2006-06-01 14:16:07 ]
  
 

więcej w dziale sprzedam
  
 
Czołem Corsiarze.
Coś cicho tutaj? Czyżby nasze Cosiarki były aż tak niezawodne, że nie ma o czym pisać? Mam dla famów Cosiarek fotkę z wycieczki do Kopenhagi.





Jestem ciekaw czy ktoś wie, czy były produkowane Cosiarki Cabrio, czy to czysty tuning?

Tak czy inaczej mnie sie podoba
  
 
NO ale cacunio ucałował bym ten egzempaz na powitanie
A jestem prawie pewny że produkowali bo jest troche foto w necie w kascie CABRIO!

Gadka sie nie kreci bo jest mnustwo innych adresów w necie gdzie panuje dyskusja na temat modelu CORSA!!! a ten jest jakoś zapomniany i omijany
  
 
Jak tutaj tak nie mrawo, to może byś podrzucił pare linków. A nóż, widelec coś więcej człek się dowie o swojej pupilce
A jeżeli chodzi to tą Cosiarkę którą wrzuciłem, to miała wypasiony sprzęt audio z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem na środku konsoli i wyjmowaną kierownicę jak w F1. To jest fajny bajer, tylko tłucz się człowieku z kirownicą pod pachą
  
 
Witam,
Niedawno nabyłem Corse B 94 r. 5d
i mama pytanko da sie przerobić hamulce przednie na wentylowane bez zmiany zacisków?? istnieją takie tarcze czy trzeba wymieniać całość.
Kolejne moje pytanie czy da się jakoś zmienić ten śiwy kolor nadkoli na ciemniejszy taki jaki mają zderzaki bo zauważyłem że w każdej corsie plastiki na nadkolach są siwe, ale czasem spotyka sie też czarne czy da się to trwale jakoś przywrócić ??
I co się najczęściej psuje w CORSACH B ??
  
 
Tutaj trzym o nadkolach http://adicom.pl/corsa_forum/viewtopic.php?t=4015 . Ja mam ładne czarniutkie niczym nie smarowane. To chyba zależy jaki plastik użyli "inżynierowie" przy produkcji
  
 
Cytat:
2006-06-23 11:30:11, FabiaNOS pisze:
Gadka sie nie kreci bo jest mnustwo innych adresów w necie gdzie panuje dyskusja na temat modelu CORSA!!!



Zapodaj te adresy, jak znasz takie miejscówki gdzie na ustach wszystkich jest tylko corsa, to chetnie tam zajrzć

pzdr
  
 
Cytat:
2006-07-02 23:10:27, wyndkorz pisze:
Zapodaj te adresy, jak znasz takie miejscówki gdzie na ustach wszystkich jest tylko corsa, to chetnie tam zajrzć pzdr



No dominowac nigdzie nie dominujemy, ale ty kolego tak jak i ja jestes zarejestrowany na kilkunastu forach

Zakupiłem nojka fotel do mojego BLACK DEVILA zapodam foto niebawem
  
 
powstała nowa strona www.corsaklub.prv.pl wiec oprocz OKP mozna i tam wstąpić od czasu do czasu, zapraszam, pzdr
  
 
czemu nikt z was nie wpadł jeszcze na corsaklub.prv.pl
KLIK i już jesteście
  
 
To ja się chętnie dołącze do Was z moją 'staruszką' - Corsą A '92
Tak więc witam wszystkich!
  
 
Cosik o Corsie D, a ja i tak kocham moja B klik
  
 
Witam. Da radę metodą na "drucik" odczytać kody usterek w Corsie C 2003 1,0L ?
A może wiecie gdzie się znajduje wyłącznik uderzeniowy wyłączający pompe paliwa?

[ wiadomość edytowana przez: _Grzesiek_ dnia 2006-09-12 14:22:35 ]