DZIAŁ ---- CORSA - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
łooooj spadliśmy na pysk na szyje z tym działem, szkoda troche
  
 
Jest ktos w pomorskim kto podja by sie SWAP'a z 1.2 na 1.6 16v ? termin- wiosna 2007...podawajcie namiary na wszystkich ludzi ktorych znacie
  
 
Siemka!
Zastanawiam się nad kupnem Corsy 93-95 roczek z silniczkiem 1.4, dobre to są silniczki, ile mają koni?
Pozdrawiam!
  
 
dobre dobre, jak nie najlepsze
  
 
ej mam corse III 1.3 CTDI niewie ktoś ile to corsionkto ma koni... ?? bo mam problem... jak co to piszcie....
  
 
Mikołajek ale leń z Ciebie
Włala 70 KM (51 kW)
  
 
te konie...to o corsie ...aha..bo wiesz..jak bylem u mechanika..to powiedzial ze 110 ...to albo ty cos zle powiedziales...albo to ten mechnik sie nie zna... :|
  
 
1.3 to raczej 70KM... raczej napewno
  
 
WItam mam pytanie czy z silnika c16nz obecnie ktory posiadam w corsie A i jest skrzynia biegów f13 podejdzie ona równiez do c20xe
  
 
powinna podejsc, choc przy takim silniku to ja bym juz wsadzil f16
  
 
Witam!

Czy w dziale CORS cos sie wogole dzieje? Bo ostatni post jakis taki przedawniony
  
 
Witam.

Chce kupić Corse C diesla. Proszę o jakieś rady dotyczące tego samochodu. Czy warto go kupić, a jak tak to na co zwracać uwagę.

Mam też pytanie jaką największą felgę moge w tym samochodzie założyć i z jaką oponą.

pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2007-04-12 15:50:46, sieka pisze:
Witam. Chce kupić Corse C diesla. Proszę o jakieś rady dotyczące tego samochodu. Czy warto go kupić, a jak tak to na co zwracać uwagę. Mam też pytanie jaką największą felgę moge w tym samochodzie założyć i z jaką oponą. pozdrawiam.



ponawiam pytanie o diesla!!!!

i kolejne
jak sprawuje sie skrzynia EASYTRONIC w benzynie 1.2
  
 
zerknij na moje posty dotyczace Corsy - jest tam pare uwag... czytales ?
  
 
Witam, klubowicze
chciałem się przywitać
kupiłem ostatnio nowe dziecko Corse A,
to już moja druga
pozdrawiam

Kiemen
  
 
Hymmm jak tu się dużo dzieje....
  
 
Cale mnostwo - ale jest jedna CA GSI
  
 
No to dawać temat do dyskusji a nie tylko bla bla nikogo nie ma
pierwszy temat i jak wam sie podoba
od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem C z niezłym wyposażeniem zrobiłem juz 4500km oceniam pozytywnie.
foto
  
 
Cytat:
No to dawać temat do dyskusji a nie tylko bla bla nikogo nie ma
pierwszy temat i jak wam sie podoba
od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem C z niezłym wyposażeniem zrobiłem juz 4500km oceniam pozytywnie.
foto


Chwalipięta
  
 
To ja powiem ze testowałem moją C14NZ na trasie i wynik bardzo mnie zadowolił



Nie wiem jak ze spalaniem ale kto by na to patrzył
fajnie jest komuś napsuć krwi - jakaś Octawia coś próbowała ale coż wyższość OPLA pokazana