Czym przykleić lusterko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam taki drobny problem
odkleiło mi się lusterko od szyby i nie wiem czym przykleić
lusterko jest dośc ciężkie i tam gdzie jest mocowane jest metalowe
i czy to przykleić do szyby??
pomóżcie mi proszę was
  
 
W toyocie mi kleili ostanio folia 2 stronną .......
Walnałem w lusterko i odlecialo......
wzieli folie 2 stronna taka gabczastaz 1 mm grubosci i trzyma sie do dzisiaj nie drgnie nawet ....
  
 
Jedz do pierwszego blacharza, warsztatu z blacharnia czy czegos takiego i ci przykleja pewnie nawet za frajer lub za piwo
  
 
no tak ale czym oprocz tasny dwustronnej
sa takie tasmy 2 stronne z gabka taka jakby ale jest jakis inny sposob na to lusterko bo kiedys w piekny sloneczny dzien poprostu spadlo........
  
 
Ja ojczulkowi kleiłem na jakimś kleju do szkła i siedzi już 2 ror i jest spokuj. W motoryzacyjnym powinieneś dostać taki klej.
  
 
no przecierz pisze ze ci przykleja ale nie napisalem ze na klej
  
 
klej do szyb samochodowych-moim zdaniem dobry do wszystkiego-skoro szyba na tym sie trzyma tak ze predzej sie zbije niz odklei to i lusterko powinno
  
 
Jest taki specjalny klej do przyklejania lusterek wstecznych do przedniej szyby. Naprawde rewelacja. Ja w Audicy przykleiłem to prawie 6 lat wisiało;]
  
 
są specjalne dwu składnikowe kleje specjalnie do przyklejania lusterek ,kleju jest tyle że wystarcza akurat na jedno lusterko
kupisz je w slepie motoryzacyjnym czy z lakierami samochodowymi , koszt w granicach 10 - 15zł

jest to jakaś żywica która pod wpływem temperatury będzie pracowała razem z metalową częścią lusterka
  
 
no wlasnie mi sie w audicy odleila a pasuje przykleic bo jakos tak dziwnie sie jezdzi
dziekuje za pomoc
podumam pochodze po sklepach i zrobie
  
 
Do szyby najlepiej klei sie silikon i poxilina.
  
 
poxilina się nie nadaje ponieważ po zastygnięciu twardnieje jak metal ,jak wiadomo w zimie metalowa część lusterka będzie się kurczyła ,jeżeli będzie ona połączona na sztywno z szybą to wtedy szyba pęknie
powstaje wtedy piękne pęknięcie na około elementu metalowego