SPOTY w ŁODZI - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mein Omega ist tot ;(
  
 
Mi pasuje w weekend od soboty wieczorem do niedzieli wieczorem.
  
 
kiedy tylko sobie ustalicie datę i dacie znać ja przyjadę.
  
 
tego rw12 jeszcze nie wie nikt , trza jakąś datą rzucić to się ludziska zepną .
czekam na propozycję terminu
  
 
ze mna jak z totr'em (czyt. dzieckiem). w zasadzie sobota tez pasuje. to co po staremu kolo M1?

Mlody_Omega:
sprawdzales jak masz autobusy do Lodzi?
  
 
ten weekend odpada... sesja :-/
  
 
My możemy dopiero ok. 19
  
 
Czyli dzisiaj........19 pod M1
  
 
Szkoda,że dzisiaj bo ja muszę pracować a miałem taką ochotę na spot,ale trudno innym razem.Arti daj znać.
  
 
Witam, taka mała sugestia... a może o spotach Łódzkich pisać w jednym wątku w tej kategorii, są na tyle cykliczne, że chyba nie macie nic przeciwko... ??



dzięki połączyłem wątki w jeden.

Miłych spotkań życzę

[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2005-01-30 10:29:01 ]
  
 
Było SUPER.Przyjechaliśmy o 19 i ...czekaliśmy......czekaliśmy.....czekaliśmy.....czekaliśmy....i nikt nie przyjechał.Do tych co mieli przyjechać i nie przyjechali.KIJ wam w tyłek.Aby nie psuć sobie do końca humoru odwiedziliśmy MŁODEGO(już nie właściciela omesi).Piwko ...i dalej.Harisson (ten nowy)to dopiero ma OMESIE.Jego też odwiedziliśmy.Dzień skończyliśmy w..........było fajnie.
  
 
Ja proponuje spotkać się w NIEDZIELĘ.... (oczywiście chodzi mi o 6.2.2005)... w ten "wolny od pracy" dzień chyba wszyscy znajdą trochę czasu.... Gdzie miałby się spocik odbyć ???? Ja osobiście się przyporządkuję.... Myślę, że np. na początek M1, lub pod Halą, a później można do jakiejś knajpki w Łodzi podjechać

ps... To oczywiście tylko moja propozycja, bo jak wiadomo, po prostu mam czas tylko w NIEDZIELĘ..... Ale to chyba jest dobry pomysł...

Pozdr.


[ wiadomość edytowana przez: barman_pl dnia 2005-01-30 06:35:07 ]
  
 
Witam....

Ja proponuję..... ale zgadzam się z kolegą @Res (S)
więc reszta mojego posta w wątku "SPOT w ŁODZI"..... i proponuję zamknąć ten temat i kontynuować naszą rozmowę w wątku SPOT w ŁODZI.....

Pozdr.


[ wiadomość edytowana przez: barman_pl dnia 2005-01-30 06:37:31 ]
  
 
Niedziela po południu- dobry pomysł.
Proponuje godzine 17 może być m1
  
 
Niedziela 6.02 też mi pasuje czy ktoś może będzie jechał przez Pabianice?
  
 
i ja tez bede ...

  
 
Ja oczywiście również mogę przyjechać

Pozdr.
  
 
Res- kolego nasz sympatyczny,jasne że się zgadzamy z twoim zdaniem jakby inaczej
a może wpadniesz do łodzi?????????
  
 
co do spotkania 6.02. pod M-1 to ja oczywiście będę
reszta też niech się zbiera ......i przyjeżdza bo potem bedzie że: nie mogłem a tak chciałem
  
 
Cytat:
a może wpadniesz do łodzi?????????



dziekuję za zaproszenie
Jak będę przy tak zwanej "okazji" napewno cię powiadomię