Problem z maluchem (gasnie)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam nadzieje ze pomozecie..otoz nie mozemy dojsc z kumplem co jest nie tak.... maluch nie chce zapalac...kreci sie dobrze..swiece nowe..dopiero po dlugim kreceniu udaje sie zapuscic ...ale zeby nie zgasl trzeba trzymac gaz do deski a on sie kreci na malutkich obrotach...ledwo co....nastepnie nastepuje strzal z rury wydechowej (czasami z ogniem ) .... powoli obroty lekko sie zwiekszaja ..i dopiero po takim kilku minutowym kreceniu (caly czas gaz do dechy) udaje sie dojsc do takich obrotow zeby nie zgasl......prosze o pomoc
tylko blagam ludzkim jezykiem
  
 
zobacz zaplon bo ja nie widzie nic innego chyba zeby zawory...ale pewnie cos z zaplonem zobacz jak tam przerwa wyglada bo moze sie stracila... aaa i jeszcze obadaj dysze wolnych obrotow moze sie zatkala jakims syfem z baku to tez mozliwe


[ wiadomość edytowana przez: Sllowik dnia 2004-12-25 20:35:32 ]
  
 
Plywak poszedl na dno
  
 
Cytat:
2004-12-25 20:28:28, Kwadrat125 pisze:
..i dopiero po takim kilku minutowym kreceniu (caly czas gaz do dechy) udaje sie dojsc do takich obrotow zeby nie zgasl......prosze o pomoc tylko blagam ludzkim jezykiem



I później chodzi jak gdyby nigdy nic?
  
 
Cytat:
2004-12-25 20:35:08, maskekk pisze:
Plywak poszedl na dno



plywak? watpie u mnie plywak byl zalany i tylko czasami nim szarpalo nic wiecej no ale w kaszlu wszystko mozliwe...
  
 
Cytat:
2004-12-25 20:37:03, emgye pisze:
I później chodzi jak gdyby nigdy nic?


tak pozniej jest w porzadku ...ale nawet jak jest rozgrzany po jezdzie to i tak nie kwapi sie do odpalenia ale jast lepiej
przerwa jest oki ...a co z tym plywakiem jak to sprawdzic ..i jak naprawic

no i jeszcze ktora to jest ta dysza wolnych obrotow

[ wiadomość edytowana przez: kwadrat125 dnia 2004-12-25 20:47:19 ]
  
 
rozkrec gorna pokrywke gaznika a pozniej sprawdz szczelnosc plywaka potrzasajac nim, jak bedzie zalany... tylko nowy bo w nim bedzie dziurka i paliwo sie do niego dostalo jak go bedziesz wymienial to pamietaj ustwic przerwe plywaka - ustaw plywak w plaszczyznie pionowej, aby przy dotykaniu blaszki regulacyjnej (jezyczka) do kulki zaworka iglicowego, odleglosc miedzy pokrywa (z uczelka) a walcowa powierzchnia plywaka wynosila 6,75... 7,25mm pomiar wykonaj wiertlem o srednicy 7,0mm - a dysza wolnych obrotow to masz ta pierwsza od gory jak sie nie myle
  
 
podmień pompe paliwa,sprawdz czy na innej bedzie ok.ja stawiam na pompke,
  
 
jutro wszystkiego poprobuje i dam znac