DZIAŁ ---- ASCONA B C - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
KOrniszonie jak handelek do do działu kupie spredam. ps. ile krzyczysz za te kubły??????
  
 
KOrniszonie jak handelek do do działu kupie spredam. ps. ile krzyczysz za te kubły??????
  
 
widzę że fajne masz gadżety, może kilka by mnie interesowało, zorientuję się w sprawie podłokietnikówa a wogóle to odezwę się na gg to pogadamy, pozdr.

ps.Bono a gdzie ten zlocik był
  
 
Benek, Bolek, Bono czyżbyś chciał mnie ubiedz teżmam chrapkę na te kubły
  
 
Cytat:
2003-11-05 07:46:33, Bono pisze:
KOrniszonie jak handelek do do działu kupie spredam. ps. ile krzyczysz za te kubły??????



Będę wieczorem na GG...

[ wiadomość edytowana przez: Korn dnia 2003-11-05 08:26:01 ]
  
 
szkoda bo mnie wieczorem nie będzie
  
 
Cytat:
2003-11-05 08:27:17, maryjan pisze:
szkoda bo mnie wieczorem nie będzie



Masz priv'a...
  
 
Korn ile sobie zyczysz za spoiler POD zderzak tylny? ja moze bym caly wzial?

Moze masz jeszcze cala nakladke przod pod zderzak (GT oczywiscie)

pozdrawiam

PS. za fotki oczywiscie sie nie obrazam, moze dostane znizke przy zakupach
  
 
Cytat:
2003-11-05 14:04:07, scoodie pisze:
Korn ile sobie zyczysz za spoiler POD zderzak tylny? ja moze bym caly wzial?

Moze masz jeszcze cala nakladke przod pod zderzak (GT oczywiscie)

pozdrawiam

PS. za fotki oczywiscie sie nie obrazam, moze dostane znizke przy zakupach



Ty równiez masz priv'a...
  
 
co tu tak cicho w tym dziale. poszliscie spac jak niedzwiedzie czy co ?

panowie moja asci jest juz polatana, poszpachlowana (gdzie trzeba) i pomalowana gruntem (PS. farba do malowania smiglowcow). jesli zdecyduje psiknac ja jakims sprayem na czas zimy to pewnie dzisiaj to zrobie, ale po zimie i tak pewnie bede poprawial jak juz bedzie cieplo. w zasadzie moge juz jezdzic ale ten grunt jest zolty

w kazdym razie jak wyjade to na 100% beda jakies ciekawsze fotki w moim profilu

pozdro

PS. BONO ja mam duuuuzo wieksze fotki i wiecej ale zajmuja one ponad 7MB i przez modem ci ich nie puszcze ale cierpliwosci.
  
 
scoodie..zarzuć je do acdsee, albo photoshopa i zmniejsz do 600kb...wtedy mozesz wysyłać spokojnie na bono@xl.pl[addsig]
  
 
one i tak nie sa duze. zajmuja max 890kb sztuka. jest poki co 12 takze duzo nie zaoszczedze. cierpliwoscie prosze. moja dziewczyna ma stale lacze wiec od niej wysle tylko nie wiem kiedy sie zobaczymy

ide malowac bryke. przed chwila kupilem spray (MOTIP - Lakier akrylowy, kolor 92 U (coprawde napisane, że do DAEWOO, ale bliższego koloru do mojego nie znalazłem, a po zimie jak trzeba będzie to poprawie na tip-top)

pozdro
  
 
wlasnie wysylam fotki do bono. sporo je zmniejszylem ale i tak sa wieksze niz w profilu.

nie pomalowalem furki bo zajalem sie czyms innym. na efekty jednak musze poczekac gdzies do srody ale mam nadzieje, ze beda godne czasu jaki temu poswiecam
  
 
ok thx,co takiego modyfikowałeś dziś????
  
 
bono dostales odpowiedz na gg a reszta klubowiczow niech cierpliwie razem ze mna poczeka na efekt koncowy
  
 
No widze że troche przybyło tych postów dawno mnie tu nie było ja równierz poszukuje spojler pod tylni zderzk i na tylną klape a kubełki się zabardzo nie przydadzą bo mam wersje 2-drzwiową czy oferta tego spojlerka pod zderzak jest jeszcze aktualna??


Pozdrawiam Mec
  
 
Mec sadze ze nadal aktualna bo ja nie wzialem (brak funduszy)
  
 
Cytat:
2003-11-14 19:07:04, Mec pisze:
No widze że troche przybyło tych postów dawno mnie tu nie było ja równierz poszukuje spojler pod tylni zderzk i na tylną klape a kubełki się zabardzo nie przydadzą bo mam wersje 2-drzwiową czy oferta tego spojlerka pod zderzak jest jeszcze aktualna??


Pozdrawiam Mec



Tak, jeszcze aktualna.
  
 
Cytat:
2003-11-14 19:07:04, Mec pisze:
No widze że troche przybyło tych postów dawno mnie tu nie było ja równierz poszukuje spojler pod tylni zderzk i na tylną klape a kubełki się zabardzo nie przydadzą bo mam wersje 2-drzwiową czy oferta tego spojlerka pod zderzak jest jeszcze aktualna??


Pozdrawiam Mec



Tak, jeszcze aktualna.
  
 
Cytat:
2003-11-14 19:07:04, Mec pisze:
No widze że troche przybyło tych postów dawno mnie tu nie było ja równierz poszukuje spojler pod tylni zderzk i na tylną klape a kubełki się zabardzo nie przydadzą bo mam wersje 2-drzwiową czy oferta tego spojlerka pod zderzak jest jeszcze aktualna??


Pozdrawiam Mec



Tak, jeszcze aktualna.