DZIAŁ ---- ASCONA B C - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w takim razie jak wygląda ten spojler masz jakieś zdjęcia
no i ile za tą dokładke do tyłu pod zderzak
  
 
Fotele kubełkowe (KADETT, ASCONA C) z wersji trzydrzwiowej. Boki czarne, środek żółty, idealna imitacja skóry. Stan bardzo dobry, pochodzą z samochodu typu showcar - bardzo mało jeżdżone.

Priv, kom lub GG.
  
 
No panowie,jest szansa ,jest szansa musze tylko znaleźć kogoś kto mi to zrobi.

Jeśli znajde fachowca(blacharza),ktury wyrobi sie do niedzieli to Asconka wyjedzie znów na nasze dróżki,coprawda bez lakierki i kilku spojlerów ,ale to nie ważne,to sie z czasem uzupełni.

Trzymajcie kciuki,pozdrawiam.
  
 
nio to trzymamy kciuki...
  
 
JEŚLI KIEDYKOLWIEK OD JAKIEGOŚ BLACHARZA USŁYSZE ŻE NIE MA ROBOTY TO GO WŁASNORĘCZNIE UTŁUKE

tO PRZYKRE ALE SZANSE SĄ MARNE I JESZCZE PIERDZIELONY SZTRUCEL ZASTĘPCZY SPALIŁ ALTERNATOR I ZAWSZE STANIE W NAJMNIEJ ODPOWIEDNIM MOMENCIE

CHYBA SIE PODDAM
  
 
bądź twardy jak kapitan Żbik!!!!!!!!!!!
  
 
"trzeba byc twardym, nie mietkim"

PS. dzisiaj zamowilem sobie stale lacze. nie wiem ile czasu bede musial czekac az to zaloza ale jak zaloza to dopiero sobie posurfuje.. no i sie wezme za ten lublin tak jak trzeba
  
 
Felgi 5,5x14 (bez opon) tanio sprzedam.
Takie:

GG, priv lub 508168091
  
 
Witam,tak z innej beczki troche,
Zauważyłem że ktoś wpadł na genialny pomysł i założył sobie działy ascona a i ascona c.
Ja rozumiem że to są już inne typy i rozwiązania,częsci niekture już nie pasują,ale bez jaj!!!
Czy naprawde jest nas aż tak wielu z asconami że każdy typ musi mieć swuj wątek????? Może jeszcze ascony każdego typu podzielimy na kolory ,pojemności silnika i roczniki to wogule bedzie super.
Uważam że powinno zostać tak jak było,chociażby dlatego że napewno będzie tu weselej i "żywiej".
  
 
Witam
Elwis spokojnie, kolega zadał tylko pytanie o ew. informacje na temat tych modeli, na pewno nie chodziło mu o tworzenie działu a jedynie o sprecyzowaną i konkretną nazwę wątku. Może jako nowy nie zauwazył nawet istnienia działu Ascona a zresztą istnienie działów modelowych nie zmusza do pisania tylko na ich łamach, są różne punkty widzenia, jedni uważają że to porządkuje forum inni że wręcz przeciwnie, nadmiernie je rozbija. Przykładem i punktem odniesienia jest dział Senatora, w którym to głownie skupili się posiadacze tych aut i też wsród nich zdania są podzielone....
Więc przede wszystkim musimy być wyrozumiali a czas pokaże czy słuszne było utworzenie wątków modelowych
PZDR Vincent
  
 
Sorki,poniosło mnie nawet nie sprawdziłem co w tych działach jest napisane ale postów chyba jeszcze było"0" jak sie zabierałem za pisanie swojego.
Wszystko przez to że wkońcu mam szanse zrobić swoją Asci ale albo ktos nie ma czasu albo rząda takiej kasy że bym zrobił ją gdzie indziej całą włącznie z lakierką.
Najlepiej nie bede sie wypowiadał puki mi sie sytuacja nie wyjaśni i nie ochłonę...

Przepraszam jeszcze raz i pozdrawiam....
  
 
Elwis spokojnie nie chodzi o przepraszanie...zresztą po sprawie Potryk zrobił porządek i chwała mu za to
Hej....
PZDR Vincent
  
 
Widze że wątek Asconek ma wzloty i upadki
raz jest taki ruch że aż wcisnąć sie nie można
a jak już cisza zapadnie to trwa pare dni.......
No więc postanowiłem tę ciszę popsuć

Hej już niedługo Asconka będzie znów przemierzać nasze super hiper dziurawe drogi,niestety narazie bez części spojlerów,ale to sie z czasem zrobi.....już nie moge się doczekać...eh....
  
 
powodzenia szkodnik!!!mam nadzieje że pokażesz na światłach co potrafisz, jakiejś nowej furce
  
 
Pewnie!!! też mam taką nadzieję ,np. jakies BMW po cheep-tunningu na felach 18" ....


PS:Bono prosiłem
  
 
Pewnie też mam taką nadzieję ,np. jakies BMW po cheep-tunningu na felach 18" ....


PS:Bono prosiłem
  
 
no to gratulejszyn za wytrwałość tak trzymać
  
 
Elwis to może sie pojawisz na spocie na skwerku w piątek swoją asconką.
  
 
Czy ktoś się orientuje czy przy wymianie silnika z 1.6 na 2.0 stary jest bez kompa. Czy bedzie trzeba robić jakies przeróki z obrotomierzem i prędkościomierzem ogółem z zegarami.

Pozdrawiam Mec
  
 
nieeeeee, zegary sa te same nic nie zminieasz...