Siemens C75 opinie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chce jutro kupic sobie taki telefon,jakie sa wasze opinie? kila czy fajny?
  
 
ja uzywam c65 i niby jest fajny ale ma jedna podstawowa wade lubi sie zawieszac albo samoistnie sie wylaczyc kiedy ktos do ciebie zadzwoni nie dzieje sie za czest ale jest bardzo irytujace, podejrzewam ze c75 tez bedzie sie podbnie zachowywal
  
 
szukaj sobie CX-75!! wystepuje na abonament za 1zł np w erze, ale ostatnio to biały kruk ja szukałem ale nie znalazłem juz- wejdz na stronke jakas z tel. i porownaj sobie inne odmiany serii 75 i sam sie przekonasz- jedne z zalet CX-75 to fotki (1,3mpixela) mozliwosc nagrywania filmikow, odtwarzacz mp-3, radio, irda bluetooth
wiem bo sam szukałem ale przeszedł mi ostatni kioło nosa... teraz mam samsunga x-700 niezły ale choc drozszy od cx-75 to brakuje mu np irdy...
  
 
Ja mam C75 i dla mnie jest okej ...zaley co kto wymaga. Dla mnie telefon ma dzwonic i odbierac smsy..nie podniecaja mnie dodatkowe udziwnienia .
  
 
Cytat:
2006-08-02 19:50:07, bandit_650 pisze:
ja uzywam c65 i niby jest fajny ale ma jedna podstawowa wade lubi sie zawieszac albo samoistnie sie wylaczyc kiedy ktos do ciebie zadzwoni nie dzieje sie za czest ale jest bardzo irytujace, podejrzewam ze c75 tez bedzie sie podbnie zachowywal



Ja mam S65. Kupiłem go tylko dlatego, że był drogi, a nie miałem co z kasą zrobić. Z początku żałowałem, bo rzeczywiście się zawieszał. Potem wymieniłem mu soft i jest ok. Generalnie Siemens ma słaby soft. Zastanowiłbym się nad innym telefonem
  
 
Cytat:
2006-08-02 21:33:33, dr_krzysiek pisze:
Ja mam S65. Kupiłem go tylko dlatego, że był drogi, a nie miałem co z kasą zrobić. Z początku żałowałem, bo rzeczywiście się zawieszał. Potem wymieniłem mu soft i jest ok. Generalnie Siemens ma słaby soft. Zastanowiłbym się nad innym telefonem



to moze chcesz zostac moim sponsorem?
  
 
nie polecem z tego powodu jak już ludzie poewiedzieli siemensy mają strasznie słabe softy i niestety nie tylko to, wiem co mówie bo u mnie jeden telefon jak jest 3 miesiące to naprawde musi byc okej a tego siemensa miałem aż 2 tygi więc...
  
 
nigdy więcej siemensa jak dla mnie, zachowują się jak panienki podczas okresu
  
 
Dzieki za odpowiedzi,juz wszystko wiem...Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-08-02 22:19:33, piter_s1 pisze:
nigdy więcej siemensa jak dla mnie, zachowują się jak panienki podczas okresu


trafiłeś w samo sedno:
  
 
kolejna wada siemnsa jest skloonos do pekania wyswietlaczy, wyswietlacz potrafi samoistnie peknac i sie rozlac a na obudowie telefonu nie widac zadnych mechanicznych uszkodzen
  
 
Ja mam chyba 3go siemensa i z zadnym nie mialem problemow ...C75 mam od grudnia ...co wy robicie z tymi telefonami ? :|
  
 
CX-75 bierz! nie ma tak taniego tel z takim wypasem! a bracik ma xt-71 i nie narzeka- a tel przezył juz wiele...