Stalo sie koniec U95 -sosnowiec BP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i stalo sie podjechalem na stacje (BP)lape za dystrybutor(ten co zawsze) wkladam do baku chce lac patrze a tu disel - rozgladam sie a tu nima U95 no i nic zalalem pb95 i kupilem preparacik
cena tego specyfiku to 2.60 jest go 60 ml -->10ml na 10 l paliwa

co zrobic aby bez przeszkod jezdzic na pb95 jakie koszta zmian??
  
 
nie błagam tylko nie to
znowu się zaczyna

  
 
To spisek producenci paliw chcą nas obezwładnic i w końcu zniszczyć Nie możemy sie poddać

P.S.
Czy o tej porze na prawde wszyscy śpią ???
  
 
Zobaczymy jak będzie, czy ktoś na tym skorzysta. Wiem, że "parę" aut pójdzie przez to na złom.
  
 
Cytat:
2004-12-10 07:49:10, moch pisze:
Zobaczymy jak będzie, czy ktoś na tym skorzysta. Wiem, że "parę" aut pójdzie przez to na złom.


Phi, też problem - a jak sie jeździ non-toper na gazie? I żadnych dodatków nie dolewam, kiedyś próbowałem ale za duże ciśnienie i wypluwa
  
 
Ludzie....cholera jasna......

OD 1,5 roku jezdze na bezolowiowce...silnika raczje nie oszczedzam, mam stary silni i nic sie nie dziele...wiec po jaka cholere ta panika....
Dajcie sobie luz bo normalnie sie rece opadaja
  
 
Ja słyszałem ze na BP nie było ołowiowej od roku tylko ten dodatek był w paliwie.
  
 
a ten specyfik to chyba przed tankowaniem trzeba zalac gdzies tak wyczytalem..qrwa co za ludzie rzadza tym krajem jak sie nie jezdzi merolem to juz czlowiek spisany jest na straty co za kraj
  
 
na gaźniku to nie problem wyregulować ,a co z wtryskiem testowałem lancię na 95 chodziła najlepiej to samo tyczy się starszych uno turbo( zalej v-power99 to nie idzie wogule) pytałem we włoszech w serwisie bo u nas tak naprawdę serwisów nie ma oni od 4 lat nie mają 95 i proponują zmianę mapy wtrysku w sterowniku 500 euro taka operacja porażka
  
 
Cytat:
2004-12-10 09:26:09, Kwadrat125 pisze:
a ten specyfik to chyba przed tankowaniem trzeba zalac gdzies tak wyczytalem..qrwa co za ludzie rzadza tym krajem jak sie nie jezdzi merolem to juz czlowiek spisany jest na straty co za kraj

dolewa sie jak mixol do pizdzika lub trampka
  
 
Cytat:
2004-12-10 08:31:21, satiz pisze:
Ludzie....cholera jasna...... OD 1,5 roku jezdze na bezolowiowce...silnika raczje nie oszczedzam, mam stary silni i nic sie nie dziele...wiec po jaka cholere ta panika.... Dajcie sobie luz bo normalnie sie rece opadaja



stary my ie panikujemy my rozmawiamy o rzeczach ktore sie dzieja juz naprawde,a to ze ty jezdzisz juz 1.5 roku na bezolowieowej to wszystkich nas bardzo cieszy ze ktos juz tyle to testuje hihhhih
  
 
wczoraj zajechałam na BP a tam wielkie plakaty "szukasz uniwersalnej zapytaj sprzedawce" bo wszędzie zamiast uniwersalnej nowe jakies gówno pod nazwą ULTIMATE co to kurde jest i jak sie to leje do baku ?? i wogole czy mi auto po tym latać czasem nie zacznie no ja cie krece
  
 
dokladnie kapa nigdzie nic nie pisalo jak ja pojechalem wziolem waz od dystrybutora ten co zawsze i juz prawie se nalalem a tu napis disel dobrze ze se nie nacislem, wedlug mnie powinny byc jakies komunikaty ogloszenia itp
  
 
sorry za jakość ale zrobiłem kamerką nie cyfrówką
  
 
a w takim razie tylko to bedzie na orlenie i na jakis tam innych stacjach ale np jak tankuje w zajezdni dla autobusow to jest szansa ze bedzie normalne
  
 
Cytat:
2004-12-10 10:47:22, skubip pisze:
dokladnie kapa nigdzie nic nie pisalo jak ja pojechalem wziolem waz od dystrybutora ten co zawsze i juz prawie se nalalem a tu napis disel dobrze ze se nie nacislem, wedlug mnie powinny byc jakies komunikaty ogloszenia itp

umnie jest duzo informacji na stacjach ,na orelnie po zatankowaniu daja ulotki informujace o tym gownie
  
 
Nie wiem czym się przejmujecie, jeździjcie na 95PB i luz a jak ktoś jest nadgorliwy to może sobie gniazda zaworowe wymienić i z bani.
  
 
Nie wiem czym się przejmujecie, jeździjcie na 95PB i luz a jak ktoś jest nadgorliwy to może sobie gniazda zaworowe wymienić i z bani.
  
 
Ciekawe czy na prywatnych stacyjkach bezie U95 czy też wycofają ,z drugiej strony to strach troche na takich tankować nieraz ładnie potrafią orzenić paliwo....
Poprostu to wszystko jest po to żeby wyłudzić hajs od ludzi na przeróbki itp.
A słyszeliście o tym durnowatym pomyśle pOSŁÓW żeby płacić za każdy przejechany km drogi ? Do tego jeszcze kierowca bedzie musiał kupić urządzenie mierzące przejechane km .
Sorry za małe OT ale aż człowieka rozsadza jak sie słyszy co oni wymyślają
  
 
Tez male OT:
Dzisiaj w budzie uslyszalem (mam nadzieje ze to plotka) o kolejnej "swietnej" ustawie.
"Jesli bedziemy kupowac auto to podatek nie bedzie obliczany od ceny tylko od jakiegos mnoznika pojemnosci przez rok produkcji (im starszy tym wiekszy podatek)."

Wedlug tego potanieja uzywane limuzyny za X00 000 zl :/

Sputnick