Przedświąteczny spot w wawie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do uwidzenia !
  
 
Cytat:
2004-12-17 12:32:16, arti-77 pisze:
Łódź(łask dokładniej) też przyjedzie.Nie przepuścimy takiej okazji.Do zobaczenia.


No to masz prawie ziomka we mnie bo ja na sieradzkich blachach jestem rozdarty na 3 Warszawa/Włocławek/Sieradz. I w święta taka rundka mnie czeka.
  
 
Zaliczymy spocik a potem...............Fryzjer !szykuj buteleczke,wieczorem wpadniemy.
  
 
Uprasza się o zapewnienie obsługi fotograficznej
  
 
na spocik aparat wezme a i wieczorem coś pstrykne gościom z łask po butelce oczywiście
  
 
podaje telefon w razie gdyby ktoś nie trafił fryzjer 504992007 i Kuba 5060666120 to do jutra drodzy BESTIALES
  
 
Cytat:
2004-12-17 22:59:08, fryzjer pisze:
i Kuba 5060666120



Jak na moj gust to ten numer jest troche przekręcony

  
 
no tak Kuba nr 506066120
  
 
oczywiscie my aparat tez bierzemy
i juz sie szykujemy
  
 
śniadanko małe sprzątanko i ruszam na Wawe
  
 
BARDZO DZIEKUJE ZA PRZYBYCIE szkoda że pogoda nas zmroziła ale warto było was zobaczyć pozdrawiam wszystkich
no i jaka frekfencja!!

[ wiadomość edytowana przez: fryzjer dnia 2004-12-18 17:23:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: fryzjer dnia 2004-12-18 17:24:09 ]
  
 
było super czekam na następny
  
 
My też dziękujemy za miłe spotkanie. Zdjęcia są już na ftp
  
 
szkoda, że mi w tym roku nie udało się zrobić Wam niespodzianki

Pozdrawiam
  
 
BYŁO ŚWIETNIE !!!!!!!!!
Dojechaliśmy na bemowo kole drugiej, więc aut chyba już ze dwadzieścia stało. Ustawiliśmy się wszyscy w jednym długim rządku naprzeciwko carrefor ,tak żeby mogli przejeżdżający podziwiać.
Przejechaliśmy razem przez pół stolicy.
Obiadek na statku i wyruszyliśmy na bardzo fajny placyk, tylko szkoda że nie było śniegu.

MOŻE SIĘ ZOBACZYMY NA TYM SAMYM PLACYKU TYLKO JAK BĘDZIE ŚNIEG
  
 
Dziękuje za pierwsze, miłe spotkanie i przepraszam, że odjechałem bez pożegnania ale moja pierwsza zona pytała co tak długo robie na zakupach )Zdjęcie pseudopanoramiczne wszystkich aut podrzuciłem alicji bo ja nie mam dostepu do ftpa - pozdrawiam
  
 
Fotki od Drusi również tutaj


  
 
zdjęcie pseudopanoramiczne zupper'a

  
 
Popieram Spot był niezły a niemógł się odbyc bez scyzoryka więc sie stawiłem i już za wami warszawiaki tesknie do zobaczyska na zlocie.

Pozdrawiam cmatt
P.S. Następny spot u mnie w kielcach ja do was przyjechałem teraz wasza kolej!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Dzięki za spocik.