Co to jest i kto to chce:) (126p)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam:0 mam takie pytania 2:
co to jest i kto to chce (po cenie przeysłki

stan raczej średni:


  
 
To jest popularnie nazywana CHOINKA skrzyni biegów
Jedynka to te proste zęby na środku choinki,po jej bokach masz 3 - kę i 4 - kę jako stały element choinki oraz całkiem po lewej 2 - kę...




[ wiadomość edytowana przez: B_A_D dnia 2004-12-08 22:37:58 ]
  
 
zajechana ta jedynka raczej szkoda rozbierac skrzynie i zakładac taka choinke
  
 
z tego co widac na zdieciach to ta choinka juz sie raczej nienadaje do jazdy ja kiedys wsadzilem w podobnym stanie to pojezdzilem na niej moze z miesiac i szlak ja trafil tak ze raczej na zlom z nia
  
 
Było w torbie z gaźnikami jak kupowałem i tyak własnie myślałęm ze to choinka I te zmi sie wydaje ze to na złom pujdzie, mysłałem ze ktoś mzo 4jest w desperacjhi i potrzebuje, jak si enik nie zgłosi jutro idzie na smietnik:0
  
 
ja bym wziol zamiast wyrzucac. tylko ile przesulka kosztuje ?? i jezeli wysylassz blue brede to bys ja tam dorzucil do paczki a ja mu sie do przesylki dorzuce, moja byla w gorszym stanie i jezdzila.
  
 
Zbliżają się święta. Postaw choinkę w pokoju i nastrój gotowy. Możesz ją ewentualnie przystroić lampkami
  
 
buehhehehe...... taaa, i prezenty jeszcze pod tym położ
  
 
Cytat:
2004-12-09 00:22:57, maskekk pisze:
ja bym wziol zamiast wyrzucac. tylko ile przesulka kosztuje ?? i jezeli wysylassz blue brede to bys ja tam dorzucil do paczki a ja mu sie do przesylki dorzuce, moja byla w gorszym stanie i jezdzila.



Nie, blue nic nie mówił i breda jest wstepnie zaklepana Ps a ta chonika - nei wiem ile wyjdzie przesylka - ale to dość sporo wazy, wiec nei wiem czy ci sie opłaci, bo na jest w stanei w jakim jest.......
  
 
no ja wiem ze ona tronke warzy, jakbys mi mogla zrobic jej foty od strony uszkodzen na zebach pierwszego biegu to bylbym cu bardzo wdzieczny.
  
 
Cytat:
2004-12-09 15:13:30, maskekk pisze:
no ja wiem ze ona tronke warzy, jakbys mi mogla zrobic jej foty od strony uszkodzen na zebach pierwszego biegu to bylbym cu bardzo wdzieczny.



Mówisz i masz:0 nei wiem czy cos z tego bedzie jeszcze, bo te zeby sa raczje zjechane ale jak coś to n/p



  
 
objechanej choinki nie widziales...

Dobra jest IMHO...
  
 
ta choinka jest w takim stanie jak ma chyba 90% tu zaglądających
  
 
Cytat:
2004-12-09 16:24:26, Borys_PG pisze:
objechanej choinki nie widziales... Dobra jest IMHO...



Dobrze mówi, dać mi piwa
  
 
Ja mam na stanie jedną troche bardziej szczerbatą - ta wygląda przy niej jak nowa . Ta moja jeśli dobrze kojarze trzymała sie do końca...
...skrzyni, bo jak poszedłem kiedyś w pejzaż malcem to tak dostała z kamienia (to był wręcz głaz) że pękła obudowa . Ale nie wysyłam, to jest pamiątka po tym jak sie malcem uczylem jezdzic
  
 
jak dają to brać i spierd***uciekać i nie pytać o nic wiecej
  
 
Jak coś to mogę zassać ów element;] Pokrywam koszty i symboliczna złotóweczka dla sprzedawcy;]
  
 
Moja w skrzyni co teraz siedzi jest raczej gorsza. dobra biore o ile dalej chcesz ja puscic w swiat. odezwij sie na priva to obgadamy co i jak.
  
 
Panowie:0 po tym co tu poczytałem musze sie głebiej zastanoiwić nad tym Bo widze ze nie któryz twierdzą ze to dobra choinka jeszcze jest:]
  
 
Dobr to jak cos ja biore, a brede sprzedajesz czy nie bo blue mi jakos nie odpisuje choinksa taka sobie sredniawa ale mzoe jeszcze polatac choc nie musi