Stara buda nowy zderzak - da sie??? - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś się może orientuje czy do mk4 można bez większych problemów dopasować przedni zderzak z mk5 lub nowszy? Chodzi mi głównie o mocowania. Myślałem nawet nad mk7 (ten z halogenami) ale nie wiem czy nie będzie zbyt "okrągły"?
  
 
Cytat:
2005-01-04 10:44:08, kozik pisze:
Czy ktoś się może orientuje czy do mk4 można bez większych problemów dopasować przedni zderzak z mk5 lub nowszy? Chodzi mi głównie o mocowania. Myślałem nawet nad mk7 (ten z halogenami) ale nie wiem czy nie będzie zbyt "okrągły"?


osobiście uważam że najlepszy zderzak do mk4 to zderzak od mk4 , ale jak już koniecznie chcesz zmieniac to najlepszy będzie od mk5/6 RS.....a mniej więcej będzie to wyglądac tak :

od RS:


od mk7:
  
 
Widziałem kiedyś mk4 ze zderzakiem od RS-a i wyglądał naprawde super ale niestety taki zderzak trudno dostać no i cena... No a jak wygląda zamocowanie? Samo dopasowanie kształtu zderzaka nie stanowi dla mnie problemu do mam możliwość profesjalnego spawania ale jak to potem zamocować?
  
 
Jak chcesz mozemy sie zamienic - ja Ci dam od MKVI a wezme od MK V .Zdjecia w moim profilu.
  
 
A to dlaczego chcesz oddac tak fantastyczny zderzak
A może Ty mi dasz mk VI a ja Ci dam mk IV
  
 
W sumie zle napisalem ,bo to bylo do zalozyciela tego watku ,ktory chcialby zmienic tylny zderzak na nowszy.
  
 
tak coś myślałem że to wszystko zbyt piękne żeby było prawdziwe...
  
 
Seba czy ty masz ten problem z tą tzw. półką???
  
 
Cytat:
2005-01-06 00:35:25, RamzeY pisze:
Seba czy ty masz ten problem z tą tzw. półką???



Problemu to ona nie robi - ale jest


[ wiadomość edytowana przez: seba dnia 2005-01-06 17:10:33 ]