Regeneracja lamp.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niewidziałem tematu, więc mam nadzieje, że się nie powtarzam. Gdzie można zregenerowac przednie lampy?

pozdrawiam
  
 
bylo kiedys o czyms takim...z tego na ile pamietam,ciezko znalezc zaklad robiacy to :-| jezeli potrzebujesz lamp do df-a to bez problemu kupisz je nowe natomiast lampy do innych,nietypowych aut to rzeczywiscie problem...Popytaj w galwanizacjach,np na burakowskiej...
  
 
w Warszawie lampy regeneruje Zelmot... lopuszanska 22. 02-220 warszawa telefon 868 14 76 albo 872 45 28 jest tez kilka zakladow na slasku i w poznaniu ale nie pamietam namiaru.... jesli lampy maja byc profesional to trzeba je "naparowac" aluminium... ale jesli nie sa mocno zgnite i porowate to szlif i na to miedz nikiel chrom... tez ujdzie... w zelmocie od jednej sztuki lampy od 128 sport{ taka jak w 125 tylko inne mocowania no i lapka carello a nie zelmot} krykneli 150 zeta kocham Warszawe i te ceny... niech sie wala w zada jednym slowem... trzeba robic wszystko na slasku u rodakow Hanysow taniej i milej...
ps:
trzeba zapytac Tadzika128 gdzie robil swoje lampy, napewno slask, chyba bytom... cena o ile pamietam 3 albo 4 razy wlasciwsza....



[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2004-12-15 15:19:34 ]
  
 
jesli do DF potrzebujesz to ja np teraz kupowalem wklady zelmot H4 mijania za 15zł sztuka.


[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2004-12-15 16:41:00 ]
  
 
Niestety to lampy do 132 do fiata mam dzieki za adresy i telefony.
Dam znać co i jak jak już się dowiem czegoś konkretnego.

Pozdarwiam
  
 
ponoc przed gieldą w mysłowicach jest taki zakład ale zbieram jeszcze info na ten temat...