[126] Groh - Franky Garage - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fuso ja tez niemialem zderzaka... i mnie gonili !! ja zapierdalałem lewym 90 gdzie ograniczenie do 40tu... i slyszalem ze cos zapierdala na sygnale ale myslalem ze to karetka ;D asz wkoncu zobaczylem poloneza za mna no i o zderzak sie przyjebali... i chcieli 500zl i 14 punktuw i dowodzik zabrać ale nietylko o zderzak wiadomo wydech predkosc itp ale dobrze ze jezdze w PIZZERI to mnie puscili i skonczylo sie na pouczeniu ale powiedzial ze jak bede mial kolizje nawet nie z mojej winy... to bedzie moja poniewaz neimam zderzaka i auto nienadaje sie do jazdy czy cos tam takiego pierdolił itepe itesre posluchalem go i pojechalem w huj i powiedzialem mu ze w ciagu paru dni zaloze zderzak a on mnie wysmial... i powiedzial ze w przeciagu paru godzin bo jak mnie spotka to juz mandacik poleci i dowodzik i punkty ;/ to odrazu pojechalem na złom i kupilem zderzaczki dwa ale ten przedni pordzewiały i go zmienie niedlugo jak dorwe jakis ładny chromik
kurde ja z tym podswietleniem bede musiał pomyśleć bo w nocy lipa...
POZDRO
  
 
swirlip a wyciag z przepisow miales??
przy zwisuie ponizej 70cm mozna niemiec zderzaka wiec jak obnizony jest tyl to niema problemu armata moze ci podeslac taki wyciag ja tez mam

a wesemy sie nie trzesa pomimo ze niema dodatkowego mocowania a one sa przykrecone do pasa przedniego

pozdro

dzieki za opinie
  
 
Zwis tylny to nie jest odlelosc pasa tylnego od ziemi a odleglosc pasa tylnego od kola.
  
 
odkopuje trupa bo od pewnego czasu jestem posiadaczem kolejnego malucha w moim zyciu

FL 93r
narazie prawie seryjny jedyne mody to swiatek 385, usprawniony dolot i pusty wydech

auto niestety jest troszke podjedzone zebem czasu dlatego po zimie bedzie mial robiona blacharke

jak to u mnie bywa jest to kolejny maluch szykowany do KJS
w planach jest mocne podlubanie 2 cylindrow dobry zawias no i wzmocniona i obspawana buda z klatka bezopieczenstwa wlacznie

tu pare fotek z sobotniego kajtka w ktorym nim startowalem



[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2007-11-11 21:52:57 ]
  
 
Ee Fuso i Gie nie chce was podpuszczac ale 16 grudnia jest KJS w Płocku dla niewtajemniczonych dodam ze chłopaki z gdyni pokonali z 600km? zeby wystartowac w pojezdzawce na 1 placu rispekt

teraz ma byc ok 12 prob
  
 
nie wyda bo 15 jedziemy do torunia na kryterium asow bis
  
 
oj wyda wyda, wpisowe u nas niskie a z torunia to juz ino 100km do nas
  
 
pomyslimy :p
  
 
od wczoraj bombel dostal nowy stuff

krotka skrzynke kaluzy , krotkie 3 i 4

fajnie sie teraz odpycha
  
 
o ty ku!@#
  
 
no co
  
 
eee gdyniacy zawsze mam wolna podloge dla Fusa ( tylko k$%^ nie chrap )
  
 
Przecie Fuso niechrapie...
W Brodnicy tego nierobil...moze dlatego ze spalim w samochodzie...

  
 
nie mialem kaszla od 2007r.
w miedzyczasie maczalem palce w paru kaszlach
Franky Garage

najwyzszy czas na powrot do korzeni i zbudowanie czegos dla siebie ;]

baza bedzie FL 93r. od kolegi forumowego Bolec666

  
 
To daleko niee odjechal
  
 
max 10km
  
 
noo FG długo bez malucha żyć nie może szkoda ze skoda idzie w odstawkę ale z drugiej strony fajnie ze kolejne auto to malec przygotujemy go i będzie Ogień D..... P.... K...
  
 
do zobaczenia na szosie
  
 
Albo bokiem albo wcale!!!
  
 
zapisuj się na rajd, 13 miejsc zostało