Czy jest Fan Club Malucha jakis w Czestochowie !!??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej !!

Chcialbym sie dowiedziec czy jest jakis Club Malucha w Czestochowie, jak tak to Co trzeba zrobic zeby do niego nalezec i czy maja moze swoja stronke internetowa.


Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-12-02 16:17:53, OZzi pisze:
Hej !! Chcialbym sie dowiedziec czy jest jakis Club Malucha w Czestochowie, jak tak to Co trzeba zrobic zeby do niego nalezec i czy maja moze swoja stronke internetowa. Pozdrawiam



fan club jest ale britney spears
  
 
Witam
Owszem , uwielbiamy Britney , ale nie wiem niestety jak jest z maluchami.... , to przecież takie stare autka , chyba już nikt starociami nie jeździ??


  
 
W Łodzi jest, masz niedalego a naprawde warto wstapic
  
 
Cytat:
W Łodzi jest, masz niedalego a naprawde warto wstapic



No może nie tak blisko, ale naprawde warto!!!!!
  
 
Dzieki wszystki za szczere odpowiedzi !!
W dupie za przeproszeniem z takim forum !!
gdzie niczego konkretnego nie mozna sie dowiedziec...To po co jest to forum ??
Zeby wysmiewac sie z innych....??
Jezeli tak jest to lepiej zeby to forum usuneli bo tutaj czlowiek niczego konkretnego sie nie dowie jedynie to go wysmieja.

Pozdro...
  
 
ze ajkis klub w czestochowie jest to wiem na pewno ale co gdzie i jak to ci nie powiem.i przepraszam za kolegow,czasami mają okres albo cos w tym stylu.

a teraz cos do was:ja rozumiem jak ktos wyskakuje z pytaniem o turbinke kowalskiego w dziale hyde park i pisze ze mu sie zepsulo smigielko,ale gosc tu przyszedl sie zapytac czysto i konkretnie a wy go jak zwykle zjechaliscie.stancie czasem naprzeciw sciany i gwaltownym ruchem glowy przed siebie sprobujcie przemyslec to i owo bo czasami inni wasi koledzy czytaja cos przed kompem i sie wstydza za was...
  
 
Dzieki moze chociaz jestu tu pare osob normalnych..

Czy tak trudno jest napisac np: ze nie wiem czy istanieje jakis Club Malucha w Czestochowie ??
i by bylo po sprawie..
No coz ale lepiej sie posmiac i wysmiac kogos...
No taki jest narod Polski.

Dzieki tym osoba ktore wyslaly do mnie wiadomosc na priva !! i te ktore normalnie mi odpowiedzialy !!

Pozdrawiam jeszcze raz !!
  
 
Hmmm. Najpierw był MALUCH CLUB CZĘSTOCHOWA. Było nas ok 15 osób. Później, jako że jeden z klubowiczów zaczął (nielegalnie oczywiście) rozprowadzać klubowe naklejki, maluchów "z klubu" zrobiło się chyba ze 100. Postanowiliśmy zmienić nazwę na MALUCH TEAM CZĘSTOCHOWA. Było tak przez jakiś czas. Później kilku z nas (między innymi ja) sprzedało poczciwe maluszki i tak siłą rzeczy klub się rozpadł.
  
 
Czyli Maluch Club juz nie istanieje ??
Bo wlasnie duzo osob w Czestochowie widzialem z naklejka "Maluch CLUB Czestochowa" czyli juz nie ma zadnego Clubu malucha w Czestochowie nie wiesz cos moze na ten temat ??
  
 
Jeśli nie ma takiego klubu to może dobrą myslą byłoby stworzenie takiego właśnie klubu.

pozdrawiam
  
 
To samo mu na priv zaproponowałem
  
 
No bo to jest najlepsze wyjście! - jeśli czegoś nie ma to trzeba to stworzyć . Widze Mochu że mamy podobne zdania na niektóre tematy .

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-12-03 08:45:20, OZzi pisze:
Dzieki wszystki za szczere odpowiedzi !! W dupie za przeproszeniem z takim forum !! gdzie niczego konkretnego nie mozna sie dowiedziec...


Z takim podejściem to faktycznie ciężko się dogadać. Wyluzuj trochę, bo sie wrzodów nabawisz niepotrzebnie .


Cytat:
To po co jest to forum ?? (...)


To jest właśnie forum ludzi wyloozowanych . Jest po to, żeby sobie wzajemnie pomagać, ale faktycznie - żeby tu pogadać to trzeba mieć spory dystans do wszystkiego, często sie przydaje . Poza tym to jest forum klubu "The Fiat And The Furious" (ale długa nazwa , w skrócie F&F), który to jest klubem ogólnopolskim i w każdej części kraju ma "swoich ludzi". Są jeszcze inne duże kluby, więc może warto by się po prostu zainteresować czy mają jakichś członków w Twoim regionie, a na pewno mają. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć nowy klub (wspólnie z poznanymi na różnych forach ludźmi z okolicy itp.) jeśli żaden takowy aktualnie nie istnieje.


Cytat:
2004-12-03 09:01:27, OZzi pisze:
(...) moze chociaz jestu tu pare osob normalnych.. (...)


Chyba nie za wielu, bo my tutaj to generalnie jesteśmy furious . Klubowicze są na tyle "różnorodni", że prawie każdy znajdzie tu zrozumienie. Poza tym mamy tu bardzo tolerancyjnych moderatorów .


ps. Nie proponujcie mu żadnych łódzkich klubów, bo póki co jest szansa, ze kolega wróci na właściwą droge .
  
 
witam... nic nei wiem na temat klubu w czestochowie,
sam jestem z cz-wy, ale nie spotkałem się z niczym takim...
po cz-wie jeżdzi wiele maluchów czasem nawet bardzo ładnych i bardzo głośnych
ale zwykle mają naklejki dostępne w sklepach z czesciami do "tjuningu wizualnego"
zrzeszenie sie to dobry pomysł...
chetnie bym nawiązal kontakt z ludźmi którzy posiadaja te sympatyczne autka...
przy okazji, witamy kolegę na forum...