Pytanko o zderzaki(126p)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie...jedno małe pytanko...
Czy zderzaki od klasyka pasują do FL??
  
 
wizualnie srednio.
  
 
eeeeeeeeeee chyba strasznie głupio to wygląda
  
 
co wy za brednie opowiadacie?? przeciez wiekszosc z nas ma chromy w flu... pasuja bez problemy rozstaw tylniego jest bodaj o 1 cm inny ale to nie ma zadnego wplywu... niestety bedziesz musial sie pozegnac z przeciwmgielnym i swiatlem wstecznego
  
 
Dejta a kto mówi że śruby nie pasują ?? wizulanie to tak sobie
a czepiam sie dobra
  
 
Cytat:
2004-12-13 17:03:12, dejta pisze:
co wy za brednie opowiadacie?? przeciez wiekszosc z nas ma chromy w flu... pasuja bez problemy rozstaw tylniego jest bodaj o 1 cm inny ale to nie ma zadnego wplywu... niestety bedziesz musial sie pozegnac z przeciwmgielnym i swiatlem wstecznego



Wygląda fajnie a co dpo przeciwmielnego i cofania wystarczy dorobic w plaskowniczki a w kazdym po 2 dziury i swiatelka są
  
 
Cytat:
2004-12-13 17:13:33, famka pisze:
Dejta a kto mówi że śruby nie pasują ?? wizulanie to tak sobie a czepiam sie dobra



famka... chyba zesmy sie nie zrozumieli fl na chromach wyglada prawie tak samo jak klasyk gorzej by wygladal klasyk na zderzakach od fla...
ale ja mam ostatnio ciezka glowe wiec nie wiem o co chodzi
  
 
wszystko kwestia gustu i upodobań
dobra juz sie nie czepiam moze to faktycznie głowa
  
 
pasują bez problemu
  
 
Ale suchary sadzicie!! Po pierwsze pasuja bez problemu ,po drugie wygladaja super jak dla mnie.Ja w rajdówce takie mam ,i wyglada to tak jak na www.raceman.prv.pl w dziale galeria.....
  
 
rety! faktycznie jakies dziwne teorie tu padaja! jak masz FLa to i chcesz z niego klasyka zrobic no to zciagaj zderzaczki plastikowe i boczne listwy plastikowe koniecznie, zaklej jakos pozostawione dzioorki (szpachla, co tam wolisz) no i zakladaj chromy.. no i bedzie cacy wygladal.. chociaz ja tam wole oryginalny efelowski plastik
  
 
Killer ty plastixie;] Ja zdecydowanie wolę chromiki;] Nie wspomnę, że nie mam problemów z policją i czepianiem się o brak wstecznego i przeciwmgielnego;] Mój bobek to początek '85;]
  
 


i co?zle wyglada?metalowe sa de best.pomijam juz ze sa praktyczniejsze bo sie nie urywaja na kreciolkach i latwo belke zdjac z takim
  
 
hahahahahhahahah plastixsie mi sie podobało


no nie powiem ładnie wygląda ten twój poochaty
  
 
he.. no i very goooooooood.. moja foora jest fajna.. nie jest obklejona plastikiem fcale!! ma oryginalne listewki i tyla.. one fcale nie sa zle.. jak sa ladne zadbane czarniutkie to wyglada zajebiscie.. i ty famka przeciwko mie!!!!!!!! grrrrr!! dla mie chromkow jush jest za duzo!! ja mam wersje FL to nie bede z niej robil ST!!

no!
  
 
killer no cos ty ja ??? przeciez wiesz że ja tylko z tobą a pozatym ja sama jestem heheheh nie moge sobie zapisze plastixsssss
  
 


Famka a ten Ci sie nie podoba??

[ wiadomość edytowana przez: dejta dnia 2004-12-14 20:48:05 ]
  
 
dejta jak mnie moder zbanuje za czatowanie to ty bedziesz klękał i prosił

ale go wyglaskałes az sie błyszczy jak jak jak ... hymmm

no no
  
 
oka oka, a ten??

Dobra wiem, jak pół dupy zza krzaka wygląda
APDEJT:postaram sie zrobic nowe fotki :]

[ wiadomość edytowana przez: toki dnia 2004-12-14 20:54:54 ]
  
 
ooo dejta.. jest orgazmistyczny!!! fenomenalny! pieknie sie blyszczy! no i wszystko pasi.. pozatym jest bialy!! jak mooj! ha zajebisty! famce sie napeno spodoba! naprawde i jeszcze moje ulubione felgi.. jest najs.. jush kiedys go pokazywales!! dobry jest!!

no taki chromik to ja rozumiem.. jest taki bez przegiecia