Turbo propozycja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Parę osób z Krakowa pytało się mnie jak założyć turbo do DF zdjęcia z alegro misiu lancer 2000 16V z turbo wygląda jak dohc z fiata i też tylny napęd ze szperą po co kombinować całość do kanciaka koledzy i wtrysk itd. po kolei poprzekładać i łapy są i buda trochę inna ale dla chcącego nic !!!!!!!!!! i chyba ze 170 koni cena 500 zł ?no trzeba zadzwonić do właściciela i się dowiedzieć lancer tu ? koledzy to do tych od pytań od turbo jak coś kupujecie i można to w komplecie wykręcić na szrocie to nie napalajcie się na gaźniki za 400 bez kolektora w które możecie sobie nadmuchać za przeproszeniem polecam mitsubishi to dobra marka motor ta sama konstrukcja jak w nowym evo VIII może kanciak evo ?
  
 
to już taniej i szybciej wyjdzie kupić jakiegoś 2.0 ze skrzynią(przednionapędowca) i zawiasem i zrobic centrala kosztem tylnej kanapy
  
 
ty ja piszę o 20 16v turbo a nie o duperelach
  
 
to nie pisz tylko rób skoro to duperele
  
 
500zl to wynegocjowane a cena min nie zostala osiagnieta, wiec na bank bedzie droższy.
  
 
ja robie swoje lancie i fiara x1/9 na nic innego czasu nie mam a jak ktoś przychodzi i pyta jak kanciak może robić pokaz drifu i być pierwszy na 400 obejżyj sobie japońskie filmy zobacz jak miśki stare wymiatają to odpowiadam
  
 
a mnie sie ten post nie podoba... bo wlasnciwie nie wiem czego dotyczy no i postac pana bertonexa wnosze ze jest opryskliwa
  
 
Własnie, po co kombinować nie lepiej zaadoptować motor od Supry, wydłubany na 900KM ??? haha to by dopiero kanciak śmigał

Niewiem jak inni... ale ja tam chrzcić nie chcę!
  
 
Cytat:
2004-12-09 23:22:07, pwr79 pisze:
Własnie, po co kombinować nie lepiej zaadoptować motor od Supry, wydłubany na 900KM ??? haha to by dopiero kanciak śmigał Niewiem jak inni... ale ja tam chrzcić nie chcę!



900? Mizeria!!! Skyline!! Podkręcony do 1200 KM?
  
 
I na co ci to w polsce gdzie 650 konne auta robia lepsze czasy od takich 950 konnych na 1 / 4 mili ???
  
 
bosheee.....
  
 
Cytat:
2004-12-09 23:27:31, CZUCZU pisze:
I na co ci to w polsce gdzie 650 konne auta robia lepsze czasy od takich 950 konnych na 1 / 4 mili ???



ee walic jedna czwarta mili, robia lepsze czasy bo te 950 maja promlemy z przenoszeniem mocy na asfalt no i jescze wszystko od masy i przede wszystkim momentu zależy ale fajnie bylo by miec kanta 1200 KM nie powiesz ze nie


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2004-12-09 23:50:08 ]
  
 
nie no fantazy kącik to nie na tym forum pozatym po co komu 600 koni przejechałem się kiedyś lancią 500 koni z pfeifer rancingu i powiem szczerze połowa tych koni spolojnie wystarcza ważniejsze jest zawieszenie , hamulce ,sprzęgło jeśli auto jest top pod tym względem to to co fabryka dała integrali czyli 186 koni (0,6bar.)w pełni wystwrcza wiem z doświedczenia że sprzęgło fabryczne starcza na 2 tygodnie jazdy a potem możesz mieć nawet 500 koni i tak jej nie zwerwiesz.ps (do wymiany sprzęgła w tym aucie trzeba 2 dni roboty ) to tak na marginesie pozatym czy ktoś mnie lubi czy nie to jego sprawa skoro mnie nie znasz osobiście to co możesz na ten temat powiedzieć to do kolegi z Mielca (fajne miasto ,mam żone z Mielca ) a z ogłoszeniem nic wspólnego nie mam tak sobie szukałem na alegro gareta t4 i wpadło mi w oko
  
 
nie ma to jak czuczu i jego niechec do rajdow i milosc do miszczostf polski w jezdzie na wprost
  
 
Cytat:
2004-12-10 09:25:41, bertonex pisze:
.... pozatym czy ktoś mnie lubi czy nie to jego sprawa ....



Absolutnie cię nie lubie,a te twoje pomysły są tak samo chore jak ceny które oferujesz za swoje klamoty.W ogóle co ty masz za wizje?Juz widze jak w polskich realiach ktoś z forum bedzie wkładał do kreda jakieś japoński silnik od jakiegoś wraka z alegro i robił z nich po 500koni jak na japońskich filmach,czy jak to tam miałeś wizje bo nie czytałem nawet uwaznie twoich objawień.Zejdz na ziemię.
  
 
dobrze prawisz....chmielu ci trza
  
 
jak ci ten spoiler do hf sprzedam za 150 zł to mnie polubisz ?
  
 
Cytat:
2004-12-10 10:40:06, bertonex pisze:
jak ci ten spoiler do hf sprzedam za 150 zł to mnie polubisz ?



A ja myslalem ze przyjazni nie da sie kupic.....
  
 
bertonex to jest forum dla miloznikow fiatow wiec sie nie smiej ze ktos chce pakowac jakis mocny silnik do dfa jakby lubial miski to by sobie znalazl forum dla miskow
pozdro
  
 
to nie kupowanie , jak bym mu za darmo oddał to tak, ale za 150 to gest dobrej woli bo od tego spoilera wszystko się zaczeło