Ostatni zlot w tym roku Warszawa 2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli ma być o 20:00 to i ja bym się pojawił... i w sobotę... i w niedzielę... wszystko jedno...
bo jak już mówiłem wcześniej: w ciągu dnia i w sobotę i w niedzielę nie dam rady...
  
 
niedziela, niedziela
  
 
QLogic pamiętaj, że premiera w niedzielę o 19 Damy Pikowej jest w TWON - więc może sobota...
  
 
Niedziela , w sobotę jestem umówiony z Kazakiem
  
 
Dobra to ustalamy niedziela 19.12.2004 o godzinie 20 w Sadyba Best Mall teraz wpisywac sie kto bedzie
  
 
Cytat:
niedziela 19.12.2004 o godzinie 20 w Sadyba Best Mall


TO JA W TYM TERMINIE JESTEM BANKOWO.....
  
 
Cytat:
2004-12-15 11:19:46, Bartek1112 pisze:
Dobra to ustalamy niedziela 19.12.2004 o godzinie 20 w Sadyba Best Mall teraz wpisywac sie kto bedzie



Ja nie wiem czy będe.
 
 
Cytat:
2004-12-15 11:19:46, Bartek1112 pisze:
Dobra to ustalamy niedziela 19.12.2004 o godzinie 20 w Sadyba Best Mall teraz wpisywac sie kto bedzie



jeśli lakiernik dotrzyma terminu to jestem na bank i wtedy będzie można ze starymi wyjadaczami
  
 
Cytat:
2004-12-15 11:15:18, elChopin pisze:
QLogic pamiętaj, że premiera w niedzielę o 19 Damy Pikowej jest w TWON - więc może sobota...




Pojde na probe generalna w piatek. Ewentualnie wybiore sie jeszce we wtorek, jest drugie przedstawienie
  
 
Postaram się pojawić

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Cytat:
2004-12-15 11:16:24, -JACO- pisze:
Niedziela , w sobotę jestem umówiony z Kazakiem




I co tu napisać żeby nie było skojarzeń???

Powiem wprost: Jak mnie JACO nie zamęczy i wytrzeźwieję do 19.00 w niedzielę to dopcham do 20 bolida na Sadybe ....


Oczywiście że będę...
  
 
Cytat:
2004-12-16 01:00:45, SpeedR pisze:
Postaram się pojawić Pozdrawiam - SpeedR



No nareszcie bo dawno ciebie nie było
 
 
to już wiem, że nie dam rady - primo oddałem esperolota do serwisu i nie wiem czy odbiorę do świąt..., secondo: narzeczona prosiła abyśmy w końcu skończyli tapetowanie mieszkania tertio- premierka
  
 
elChopin - pwód primo, to zeczywiscie jest wytlumaczenie, ale to Twoje secondo i tertio to poprostu piepszenie o Szopenie

Sorry, ale nie moglem sie powstrzymac
  
 
nie no - ja bardzo proszę, przestańcie już pieprzyć Chopina - trochę szacunku

- zresztą on i tak wolał swoją George Sand - eh to była babka - taka to by sama mieszkanie wytapetowała i jeszcze mnie na zlocik podrzuciła i odebrała na koniec co by można było się z kolegami napić...
  
 
Aktualnie przyjadą:

Bartek1112
NoRbErT84 (nie wiem jeszcze)
KaZaK
Ł.Gajer
Dicer
Riko
QLogic
SpeedR
-JACO-(M)

Ludzie dopisujcie się !
 
 
Jeżeli uda mi się to wpadne.
 
 
sadyba 20.00 jestem
  
 
ALLELUJA!!!!!!!
odebrałem esperaka od lakiernika, co prawda cały w srodku zapieprzony pyłem ale nie pomiętolony , biore sie do sprzątania tego chlewika a potem wskakuje za kółko i pedałuje do wawki. Przy okazji okazji może któś ma kawałek listwy maskujacej, drzwi prawy tył na słupku, to byłbym wdzięczny bo mój gdzieś w lakierni wpieprzyło. Tak że na zlocie pojawi sie totalnie upieprzone espero sorki ale 400km dokładnie usyfi mi autko chyba że będe na tyle wcześnie i zalicze myjnie.

[ wiadomość edytowana przez: riko dnia 2004-12-19 09:20:47 ]
  
 
Ja tez bede mial upierdzielony bo pare kilometrow mosze zorbic dzisiaj a pogoda dupna jest