Ostatni zlot w tym roku Warszawa 2004 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-20 21:12:34, DeeJay pisze:
I w dodatku to łach jeden bo się do mnie ostatnio nie odzywa



Spoko na następnym zlocie damy mu wp....

Ups - albo i nie

Jednak naturalnie nie zapomniałem o Tobie DeeJay, o czym ostatnio zakomunikowałem w rozmowie z Jackiem

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Cytat:
2004-12-21 12:36:21, SpeedR pisze:Jednak naturalnie nie zapomniałem o Tobie DeeJay, o czym ostatnio zakomunikowałem w rozmowie z Jackiem Pozdrawiam - SpeedR



Czekam na Panów wizytę w Łodzi no i wódka się już chłodzi
  
 
Cytat:
2004-12-21 21:03:17, DeeJay pisze:
Czekam na Panów wizytę w Łodzi no i wódka się już chłodzi



Bardzo chętnie
ale to dopiero siakoś na wiosnę.....
  
 
Cytat:
2004-12-21 21:04:59, -JACO- pisze:
Bardzo chętnie ale to dopiero siakoś na wiosnę.....



Tak już obiecujesz od dawna
Zobaczycie - wpadnie wysoki paker z Auschwitz do tej Wawki i wpakuje Was do kufra i przywiezie do Łodzi
  
 
Cytat:
2004-12-21 21:23:41, DeeJay pisze:
Tak już obiecujesz od dawna Zobaczycie - wpadnie wysoki paker z Auschwitz do tej Wawki i wpakuje Was do kufra i przywiezie do Łodzi



Buehehehehe... Spoko.

DJ

Wyprostuję kilka spraw... I w styczniu - lutym chlejemy do upadłego
  
 
Cytat:
2004-12-21 23:31:24, Zoltar pisze:
Buehehehehe... Spoko. DJ Wyprostuję kilka spraw... I w styczniu - lutym chlejemy do upadłego



Przecież Ciebie nie zapraszał
  
 
Cytat:
2004-12-22 01:17:28, -JACO- pisze:
Przecież Ciebie nie zapraszał




Zoltar odkąd stwierdził, że się zjawi to by na piechtę dotarł
  
 
I to pewnie z 3 razy

Będzie impra roku.


Praca już jest
  
 
Cytat:
2004-12-21 00:10:42, -JACO- pisze:
Jak to co???? Na następnym zlocie trafimy do Sophi - knajpy ze Striptizem a tak poważnie to następny zlot musi być zlotem bez samochodów PS. Witam Cię oficjalnie na Forum Olu :: Niechaj tylko siakiś herbatnik Ci się narazi..... bana mu Z Zoltim pracujemy już nad specjalnym statusem dla Ciebie



cholera znowu szlag trafił mi i-net i dlatego tak długo nie dawałem znaku życia.

Ja w kwestii tego baru ze striptizem to kiedy sie tam wybieramy? w sumie sylwek niedługo i trzeba coś z nim zrobić co Ty na to Jaco?
co prawda jestem u rodzinki w górach ale by sie zjawić w wawce na prawdziwym HARDCORE PARTY to cholera nawt na osiołku dojade.
Jesli moge coś zasugerawać braci to w tym drugim klubiku z którego rozjechaliśmy sie do chatek są wjazdówki po 60zł co jak na wawke wydaje mi sie dosyć atrakcyjną sumką a do tego miłe towarzystwo stałych bywalczyń tego zacnego klubu plus odpowiednia dawka OKTANÓW i będzie pięknie.
Norbi w Łodzi było pięknie

[ wiadomość edytowana przez: riko dnia 2004-12-28 09:57:27 ]
  
 
Cytat:
2004-12-28 09:50:03, riko pisze:
Norbi w Łodzi było pięknie



No to cieszę się