Problem ze wzmacniaczem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taki problem: mialem wzmacniacz clarion podlaczony do radyjka clarion. Wszytsko bylo w porzadku. Kupilem sobie wiekszy wzmacniacz (4x150) i jak podlaczam sterowanie antena pod wzmacniacz tak jak w poprzednim i nie dziala!!Wiec podlaczylem normalnie pod plusa od radia sterowanie wzmachem.Teraz jest wlaczony jak sie wlaczy stacyjke a jak wylaczy to nie. Gra mistrzowsko ale.....Czy ktos moze wie czemu tak sie dzieje??Za male napiecie jest w tym antenowym??Jakie jest lepsze wyjscie bo to z + to raczej nie bardzo??
  
 
Wlasnie za chwile ide podlaczac wzmachol i tez chce pod antene,ale wydaje mi sie ,ze bedzie za maly prad i wstawie przekaznik ktory zalaczy wlasnie przewod antenowy ,a napiecie wezme np z aku.
  
 
czyli ty chcesz uzyc poprostu oddzielnego pstryczka?? Bo ja nie kumam czemu to nie dziala. Przeciez nawet na wzmachu mam napisane ant+
  
 
Cytat:
2004-12-17 12:28:24, rex pisze:
czyli ty chcesz uzyc poprostu oddzielnego pstryczka?? Bo ja nie kumam czemu to nie dziala. Przeciez nawet na wzmachu mam napisane ant+



Nie oddzielnego,poprostu antena bedzie zalaczac przekaznik a napiecie na przekazniku i dalej do wzmacniacza bedzie szlo z innego zrodla.
  
 
czyli chcesz zalozyc taki przekaznik powiedzmy na jakiegos + co bedzie podlaczony do wejscia REMOTE w radiu a wlaczac go antenowym To kapuje. A skad takie cos wziac i ile kosztuje?? Poza tym mozna chyba podpiac to na krotko tzn od+ przy wzmacniaczu do REMOTE po drodze wsadzajac przekaznik, podlaczony do anteny?? Dobrze mysle??
  
 
Hmm, niezależnie od tego jaki masz wzmacniacz o jakiej mocy, jakiego producenta i ilu kanałowy, nie powinno być żadnego problemu z uruchomieniem go poprzez "power ampa" Sprawdź czy podczas rozłączania starego w jakiś sposób sobie nie uszkodziłeś złącza w radyjku. Podepnij miernik i sprawdź czy w momencie zalaczania radia pojawia Ci się 12V.
  
 
no wlasciwie to nie bardzo wiem jak mozna uszkodzic to wyjscie...Niby napiecie jest 11.6 to chyba dobrze. Nie kumam, coz podlacze z tym przekaznikiem