Silnik 2.5 v6 z mondeo do essiego? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja wiem jedno. Przejazdzka promem lub tunelem jest cholernie droga (zwlaszcza promem) po mojemu i lepiej poszukiwac w blizszej europie.
  
 
Ile może taki silniczek kosztować?
Ze skrzynią, wiązką, Ecu, i kolektorami. Tak,żeby tylko wszczepić.
Bo ten 2.5 to raczej za dużo kombinacji.
Ktos już szczepił 2.0 RS?
  
 
POWIEM CI TAK WIEM ZE WEJDZIE DO ESIA SILNIK 2.0 KTORY MA 146KM ALE JAK SIE DOWIEDZIAŁEM ILE ZECZY TRZEBA JESZCZE WYMIENIC TO TO WYCHODZI CAŁE MONDEO W KASCIE ESCIA!!!
POZDRO
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:06:45, szafar pisze:
POWIEM CI TAK WIEM ZE WEJDZIE DO ESIA SILNIK 2.0 KTORY MA 146KM ALE JAK SIE DOWIEDZIAŁEM ILE ZECZY TRZEBA JESZCZE WYMIENIC TO TO WYCHODZI CAŁE MONDEO W KASCIE ESCIA!!! POZDRO



Kolega chyba nie wie o RS2000


Kurcze, ja do swojego 1.6 przynajmniej skrzynie mtx75 bym chcial
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:06:45, szafar pisze:
POWIEM CI TAK WIEM ZE WEJDZIE DO ESIA SILNIK 2.0 KTORY MA 146KM ALE JAK SIE DOWIEDZIAŁEM ILE ZECZY TRZEBA JESZCZE WYMIENIC TO TO WYCHODZI CAŁE MONDEO W KASCIE ESCIA!!! POZDRO



Cos ci sie chyba poprzestawialo. W Essich seryjnie byly montowane silniki 2.0l o mocy 150KM, wiec i szczepienie nie wyjdzie strasznie drogo. Kompletnego i sprawnego RS'a troche dalej na zachod od nas mozna dostac za 500-1000e. Jak ktos chce szczepic to i przywiezie po dachowaniu, z tylem 'drasnietym' przez pociag za cene wzbudzajaca smiech/zazdrosc. Mondeo V6 wiele drozsze nie jest, dlatego tez nadal czekam na jakas konkretna odpowiedz...