Sprzęt do Reanult Clio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Mam Renault Clio II rocznik 2001 kupilem glośniki phonocara seria Y-line 13 mm system tweeter + mindbasy chciałbym się zaptać cz będzie to grało dość dobrze ewentualnie co zamontowac w miejsca fabryczne na tyl ,dziwi mnie tez fakt ze w tym zestawie nie ma zwrotnic ? pozdrawiam ----->
  
 
zapomnialem ze do tego podchodzi radio Sony CDX-L380X
  
 
Żeby nie zaczynać nowego tematu, bo sprawa chodzi o to samo auto.

Posiadam Clio '91 3-drzwiowy. Mam już radio SONY CDX-S2000 (wersja Xplod, 4x50W Mosfet) i przymierzam się do głośników. Nie mam zamiaru wiercić dziur w półce lub tym bardziej w drzwiach. Chcę je zamontować w orginalnych miejscach czyli, w desce rozdzielczej i po bokach tylnej półki. Ogólnie 4 szt. o średnicy 10 cm.

Jakie głośniki w cenie 150-200 zł za komplet (4 szt.). Jakie do przodu, jakie do tyłu. Dodam jeszcze, że chodzi mi o głośniki montażowe i będą to jedyne głośniki w aucie. Ma ma być skromnie, ale dobrze.

Liczę na Waszą pomoc.

Aha. Najczęściej suchana muzyka techno itp.
  
 
z 10 cm nie wyciagniesz zadnego basu wiec do techno to slabo to bedzie. Jezeli juz to zamontuj narazie pozadne glosniki w deske i dozbieraj kasy na wzmacniacz i subwoofer potem do bagaznika.
  
 
raczej z przodu zrob sobie scene. Tyl zostaw na dobry woofer.
  
 
Dzięki za wskazówki. Postanowiłem zrobić na razie tylko przód. Co polecacie w rozmiarze 10 cm. Jakieś dobre 2-drożne z osobnymi gwizdkami, jaka firma, jaka budowa, jakie parametry do wcześniej wymienionego radia?