Lanos pickup - Norblin?? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-10-25 16:20:00, Grzech pisze:
Wygrzebane w necie...


Dobra, dobra. Przed edycją ta fotka wygladała trochę inaczej.
  
 
Cytat:
2005-10-25 16:20:00, Grzech pisze:
Wygrzebane w necie... Image Hosted by ImageShack.us [ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2005-10-25 22:39:25 ]


chyba tak wyglądała...
  
 
Oj, czepiacie się drobiazgów. Chcieliście Pick-Upa? No to macie.
  
 
W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Lanos'a VAN, które dostępne są na Lanos.com.ua.
  
 
Fajny ten furgonik. Ciekawe miejsce na butlę.
  
 
wygląda prawie jak vw caddy albo seat inca =)
  
 
Widzieliscie swiatla z tylu??

http://www.lanos.com.ua/image421.htm
  
 
Cytat:
2005-11-29 15:45:31, FM pisze:
Widzieliscie swiatla z tylu??


Koszmar jednym słowem
  
 
Auto użytkowe piękne być nie musi, a wymienić stluczone przy cofaniu jedno małe okrągłe wyjdzie taniej niż duże całe. Dla mnie ciekawe jest co innego - prawa do produkcji Lanosa mają na półtora roku już chyba tylko, a jednak opłacało się im zrobić furgonik.
  
 
tanim kosztem, bo podstawe auta maja, zrobili furgon, moze im takich aut brakuje mi sie nie podoba
  
 


nullopis - STRONA ZAZ
  
 
A moj kumpel, który prowadzi sklep z częściami do DU, pytał dziś czy juz może kupic takigo furgona do zaopatrzenia!
  
 
z opisu wynika, że ZAZ opatentował wygląd i konstrukcję tej wersji Lanosa. Może to samo trzeba zrobić z polskim Pick Up'em?
btw, jak już są zdjęcia VANa, to może ktoś wreszcie zdjęcia Pick Up'a zapoda tutaj??
  
 
Jak patrzę na to auto to mam wrażenie, że zostało zaprojektowane z wielkimi światłami z tyłu - coś jak w Kangoo - widać przetłoczenie w miejscu gdzie się miały kończyć - a Ukraińcy zrezygnowali i w zamian umieścili 3 male lampki. Dla mnie to dobry pomysł - łatwiej i taniej wymienić małą potłuczoną przy cofaniu lampkę niż od razu całą dużą.
  
 
Tylko Grzechu może się okazać tak jak w bravie. Że to że widzisz małe lampeczki to jedno. a że to jedna zespolona lampa to drugie. I wcale bym się nie zdziwił, że to wszystko to jedna lampa w końcu z czegoś muszą, żyć
  
 
Cytat:
2005-12-28 17:02:08, PLUS98 pisze:
A moj kumpel, który prowadzi sklep z częściami do DU, pytał dziś czy juz może kupic takigo furgona do zaopatrzenia!

wkoncu Lanoski są dosc bezawaryjne gdyby tylko plastiki we wnetrzu byly lepszej jakosci
  
 
Cytat:
2005-12-29 11:57:51, cendra pisze:
wkoncu Lanoski są dosc bezawaryjne gdyby tylko plastiki we wnetrzu byly lepszej jakosci



a które konkretnie?
  
 
moim zdaniem deska po stronie pasazera ma plastiki kiepskiej faktury, szybko sie rysuja
  
 
To fakt. Ten szary plastik jest miękki i szybko się rysuje od metalowych przedmiotów. To samo z tym łuskowanym na boczkach w wersji z elektrycznymi szybami.
  
 
Czy Lanos PickUp ten z Norblina ma coś wspólnego z projektem F100?? czy wogóle wie ktoś coś na temat tego projektu F100?? O F100 można przeczytać m.in.
tutaj
www.elltry.prv.pl