Lanos pickup - Norblin?? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
DOBRA już dobra bedę w sobotę w norblinie to Wam zrobie te fotki
  
 
no wiec jak jest z tym lanosem ?
  
 
No to ma ktoś te fotki???!!!! Bez przesady!!!
Halooo
Puk puk!!!
  
 
to ja sie przynzma ze nie mam
  
 
no i jak z tymi fotkami, są gdzieś?
  
 
zdjecia nie ma(prawa autorskie zabraniaja pokazania) narazie samochod jest "ukryty" ale jak dobrze pojdzie to moze na zamknieciu albo na festiwalu bedzie mozna zobaczyc prototypy koreancow ktore sa "ukryte" mam nadzieje ze sie pokaze bo teraz jest podobno jeszcze za wczesnie na pokazywanie tych aut.
  
 
Emmm ciekaw jestem co jeszcze stoi "ukryte" w halach Norblina i nie tylko. Szkoda, że to taka niby tajemnica, gdyby zrobić fajne miejsce do ekspozycji i pokazać jeśli nie wszystkie to większość prototypów FSO, FSM, OBRSO, itd. to możnaby zrobić wejście za opłatą i może by się jakaś konkretna sumka na remont zabytków znalazła. Wiem, że jestem nie w temacie i prawdopodobnie moje przypuszczenia są błędne niestety. Bo tak to pewnie ktos by wpadl na taki pomysł dużo wcześniej.
A co do zdjęć no to sugeruję zrobić jakąś publikację o Polskich prototypach, historii FSO, FSM i poszczególnych modeli, również tych z Daewoo. Może nawet wydanie książkowe typu encyklopedia lub cos podobnego ale z wyczerpującymi opisami

A samego lanosa pick-up mogliby na Żeraniu produkować nawet teraz.
  
 
eee tam po co ta tajemnica... mogli by pokazac, chyba ze sie boją ze ktos podpatrzy i wyprodukuje lanka w pick-upie, w sumie mogli to by w fso zamiast trucka puscic, lepsze to niz nic
  
 
Wrzućcie fotki tego Lanosa, plisss
  
 
Cytat:
2005-09-12 12:21:22, Balcerk pisze:
Emmm ciekaw jestem co jeszcze stoi "ukryte" w halach Norblina i nie tylko.


Oj sporo Myśle że przy okazji kolejnych festiwali, wszystkie eksponaty powoli będą odkrywane - przynajmniej będzie to jakaś niespodzianka - a tak odrazu wszystko odkryć ?

I tak jest sporo egzemplarzy teraz do obejrzenia - a dzięki klubowiczom z Warszawy większość na chodzie - co można było zobaczyć na festiwalu, i będzie można zobaczyć na festiwalu - juz za miesiac także zbierać "zaskórniaki" na wyjazd od dziś
  
 
A fotki?
  
 
no są i fotki lanosa pick-up/van. Ciekawy jestem, gdzie będzie produkowany, czy w Nysie, czy na Ukrainie? Silniki, jak na razie, to 1.3 i 1.5, oczywiście benzyna.Aa, i jeszcze jedno pytanko, czy to jest ten sam pojazd, co stoi w Norblinie?






[ wiadomość edytowana przez: mario-pl dnia 2005-10-26 23:24:20 ]
  
 
Sznurki się popsuły
  
 
lanos

wygląda jak caddy czy jak to się tam nazywa ten VW


[ wiadomość edytowana przez: Wilu dnia 2005-10-22 23:23:51 ]
  
 
Cytat:
2005-10-22 23:23:00, Wilu pisze:
lanos wygląda jak caddy czy jak to się tam nazywa ten VW [ wiadomość edytowana przez: Wilu dnia 2005-10-22 23:23:51 ]


...I to stare Caddy.
  
 
na furgon się nadaje
rozbawiła mnie ta krat(k)a rodzielająca przestrzeń bagażową od pasażerskiej-wygląda jak krata zabezpieczająca witrynę sklepu mięsnego
  
 
Cytat:
2005-10-22 23:23:00, Wilu pisze:
lanos wygląda jak caddy czy jak to się tam nazywa ten VW [ wiadomość edytowana przez: Wilu dnia 2005-10-22 23:23:51 ]

ale to nie pick-up, tylko dostawczak czyli fotek pick-upa dalej nie ma
  
 
Wygrzebane w necie...
Image Hosted by ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2005-10-25 22:39:25 ]
  
 
Jakie on ma światła z tyłu?

Bo światła, to 50% wyglądu auta
  
 
Cytat:
2005-10-25 22:12:17, sem pisze:
Jakie on ma światła z tyłu? Bo światła, to 50% wyglądu auta



Popatrzcie lepiej jak wygląda tylna część przedziału pasażerskiego jak sie patrzy od boku auta, i to bez znaczenia czy w pick-up`ie czy w dostawczaku bo to te same auta tylko ze jeden ma bude dołożoną, ale wracając do tematu to w/w miejscu auta wygląda to jakby ktoś mu słupek środkowy przekosił trochę do tyłu by obniżyć linię dachu.