Dzikie ludzie na forum!!!Weterani???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy sznowni weterani pozwolili na dzikie nie rejestrowane wjazdy na forum klubowe przez nieznane dusze???

Przykład idzie zdaje się z OKP tam nie da się pościć bez logowania.
  
 
ktoś ci zalazł za skóre czy co??
  
 
Forum nigdy nie było zamknięte.
Chyba chodzi nam o to aby ludziska czerpali wiedzę z tego co piszemy...tak ??

Jak widzisz coś co Twoim zdaniem jest nie na miejscu wyślij prv do moderatora z informacją. To najlepszy sposób, lepiej nie wdawać się w durne polemiki.
  
 
problem o którym pisze Solltys jest innego typu...
Też bardzo chcę się tego dowiedzieć, ale to nie łatwe....

  
 
WYJAŚNIENIE
Cytat:
omegafan:ktoś ci zalazł za skóre czy co??


Nie, nie zalazł, ale się mocno zdziwiłem
Cytat:
Res:Forum nigdy nie było zamknięte. Chyba chodzi nam o to aby ludziska czerpali wiedzę z tego co piszemy...tak ??


Czerpać - proszę bardzo,każdy może od tego jest internet. Ale to forum się różni np od grup dyskusyjnych w usenecie, że nie jesteś anonimowy i poniekąd odpowiadasz za swoje słowa. Anonimowy użytkownik może zawsze narobić zamieszania
Cytat:
Res:Jak widzisz coś co Twoim zdaniem jest nie na miejscu wyślij prv do moderatora z informacją. To najlepszy sposób, lepiej nie wdawać się w durne polemiki.


Wybacz, chciałem poznać opinie i zasady - czego się tu mamy trzymać. Jeżeli anonimowe posty są tu normalne to sprawy nie było.Jeżeli wiedziałbym, że nie, to pewnie napisałbym do moda
Cytat:
alicia:
ale to nie łatwe....


Na OKP chyba GSI sobie z tym jakoś poradził, może pociągnąć go za.... jęzk?
ps. Przsadziłem z tym alarmistycznym tytułem posta.Prosze o wybaczenie.
  
 
forum OKP jest zablokowane przed uzytkownikami nie należącymi do klubu OKP. u nas jest inaczej, jesli jestes zarejstrowany w motonews - mozesz pisać. oczywiscie nie znaczy to że jestes anonimowy
  
 
hmm, to nie to, na innych forach tez się zdarza, poczekamy, popytamy, zobaczymy
  
 
No dobra, chodzi mi o tego Anonymousa
Jak on tu wparował?
  
 
tak: Anonymous

zobaczymy czy daemon cos zarzeźbi
  
 
Klubowiczom też się to zdarza. Przykładem świeci tutaj Druś.
W kturymś wątku odpisał jako właśnie anonymous, bo jakiś tam komp nie chciał go zarejestrować (czy coś takiego).
  
 
no np właśnie pisze z tego kompa pokazuje ze jestem zalogowany a co wyskoczy po wysłaniu
 
 
no właśnie to bylem ja DRUS
 
 
Cytat:
2004-12-28 07:50:20, Anonymous pisze:
no właśnie to bylem ja DRUS


Chlip,chlip... wybacz DRUSiu za zamieszanie.
Teaz będziesz musiał się na wszelki wypadek na początku każdego posta podpisywać "Uwaga to ja DRUS"