FELGI Z BMW E-21 REKIN.. DO MALARA ????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!

Czy do zamocowania owych felg od bumety w malcu na standardowych bebnach mozna uzyc normalnych srob?? czy trzeba sie koniecznie zaopatrzyc w plywajace?? Tak sie zastanawiam bo cena 16stu plywajacych kosztuje tyle co te 4ry felgi..

pozdrowiska.
  
 
Polecam uzyc wyszukiwarki, na ten temat bylo tele postow ze jak zaczniesz czytac z rana to do wieczora nieskoncysz. Pozdro
  
 
Szymon!! Zaraz dostaniemy opieprz, ale raz się żyje!! Trzeba pokombinować i popytać!! Sławek z srebrnego naluszka też śmiga od jakiegoś czasu na takich felach. Wiem, że otwór na piastę ma przetoczony co do śrub jeszcze nie prezylookałem. Podtoczyć można u nas na PG. Musiałbym pogadać z adiunktem na jednej z katedr i może wyjdzie taniej. Co do malowania na biało to wiesz, że jest dojście za 30zł!!
Pozdrawiam i cze!!
  
 
Ja mam te felusie na zwykłych maluchowskich śrubach przykręcone i jest .
  
 
najwazniejsze zeby otwór centrujący siedział wygodznie na piaście.. otwory na śruby w tych felgach sa na tyle zuze ze te 2mm róznicy praktycznie nie istnieją..ale dla pewności polecam dłuższe śruby..
  
 
ja tam mam przykrecone na zwyklych srubach i nic sie nie dzieje a jesli chodzi o zamontowanie to trzeba roztoczyc czy jak tam ktos woli na przednie kola
  
 
odswierzam temacik.. wiec jush od jakiegos czasu smigam na rekinkach.. heh efekt niesamowity.. wszystko ok.. ale wystaja poza obrys pojazdu.. noi wczoraj stracilem przez to dowood rejestracyjny.. felgi nie sa na dystansach.. zawias jest seryjny.. nadkola nie poszerzane.. fotkie w profilu jak cos.. teraz mam pytanie do posiadaczy tych koolek.. co mozna zrobic zeby je schowac w nadkola? obnizenie cos pomoze? w negatywioe sie schowaja? czy moze jakies nakladki na blotniki.. hm? co moge zrobic?? help!!
  
 
Goomex jeździ już chyba z pół roku na zwykłych śrubach i nic się nie dzieje więc chyba nie musisz się bawić w pływające.
  
 
OWZ - tamte posty mają już ponad pół roku .

Killer - ja mam tylko plastikowe seryjne (czy nie?) nakładki u siebie i rekiny nie wystają (fakt że mam te wąskie), ale kiedyś stwierdzilem, że można je (nakładki) przymocować bez problemu tak, żeby wystawały troche bardziej...
  
 
Cytat:
2004-11-06 13:36:37, killer126FL pisze:
odswierzam temacik.. wiec jush od jakiegos czasu smigam na rekinkach.. heh efekt niesamowity.. wszystko ok.. ale wystaja poza obrys pojazdu.. noi wczoraj stracilem przez to dowood rejestracyjny.. felgi nie sa na dystansach.. zawias jest seryjny.. nadkola nie poszerzane.. fotkie w profilu jak cos.. teraz mam pytanie do posiadaczy tych koolek.. co mozna zrobic zeby je schowac w nadkola? obnizenie cos pomoze? w negatywioe sie schowaja? czy moze jakies nakladki na blotniki.. hm? co moge zrobic?? help!!



wystarczy ze go obnizysz.
  
 
obniz fure. co to za dolot masz ?
  
 
ja teraz pasowalem moje 5.5calowe na tyl.trzebawyrabac tamalasrubke z bolcem .na szczescie nic niebedzie obcierac......choc dystanse zakupione....
  
 
u mnie pasilu bez problemu standartowe szpilki,tylkoz przodu musialem miec dlusze a poatym oki.zadnych plywajacych nie mialem.pozdro
  
 
No no Killer Glaba do tego okrutna (ja mam sprężynki 16cm i TWARDE amorki
  
 
jeśli masz na myśli stalówki to wystarczą zwykłe maluchowe śruby, jeśli chodzi o alu od e21 to koniecznie śruby do alu do malucha (cieżko dostać ale są)..
  
 
to ja jeszcze raz napisze dokladniej... :

-felgi 5,5 cala stalowe rekiny
-opony 175/50/r13
-seryjny zawias

felgi jush zasadzilem ladnie wszystko cacy na plywajacych sroobkach.. tylko problem z wystawaniem tych koolek poza obrys pojazdu.. (stracilem kilka dni temu dowood rejestracyjny) JAK JE SCHOWAC ???? blacharka narazie nie wchodzi w gre.. ewentualne gdzie moge dostac takie plastikowe nakladki zawnetrzne na blotniki!? help plis egen..
  
 
ja na tych felgach jezdze i mamzwykłe sruby a co do wystawania to fakt mam 4gumy 155/65 i na seryjnym zawiechu bieznik z tyłu wystawał jakis 1cm a felga z 2cm dałem nizsze sprezyny i teraz bieznik na styk a rant felgi wystaje . . . z przodu mam juz wypracowany resor i stoi na odbojnikach ... bieznik niewystaje ...
  
 
Cytat:
2004-11-06 14:14:50, Race_D pisze:
OWZ - tamte posty mają już ponad pół roku



Szit nie zauważyłem . A jestem tu od lipca i nie mogłem znać topiku .
  
 
to powiedzcie mi jak zrobic zeby to wygladalo tak?? hm??





  
 
Cytat:
2004-11-11 01:20:42, killer126FL pisze:
to powiedzcie mi jak zrobic zeby to wygladalo tak??



gleba, koła w negatyw + konkretne szerokie oponki