[126] Jaka naba do 126 El z 1996r???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie! Mam pytanie dotyczące naby do fiata 126. Otóż mam maluszka El z roku 1996 i slyszalem ze pasuje do niego naba od fiata cinquecenta a nie taka jak w maluchach fl i wczesniejszych. Czy jest to prawda?

Pozdrawiam
  
 
tak to prawda, masz inny wieloklin i musisz dopasowac nabe od cienkiego
  
 
Mimo wszystko uzyłbys Archiwum.
Były 2 b.długie tematy i wiedziałbyś od czego pasują naby jeszcze nie tylko od cc!!!!!

Kiedyś w któryms z kolei identycznych tematów byłw wypis modeli aut : Fiat / Zastawa / Lada / polonez / Seat i było napisane co gdzie pasuje.....
  
 
Wielkie dzięki za info Zoltar Niestety nie znalazłem postu na temat nab do malucha Teraz już mi tylko zostało kupić nabe

Pozdrawiam
  
 
Na pewno pasuje naba tez od Punto1 ja mam taki wieloklin i taką nabę firmy Momo. Kosztuje ona 80pln, jest samoskładająca podczas wypadku drogowego.
  
 
Moch a gdzie kupiłeś tą nabe? Ma ona może klakson?

Pozdrawiam
  
 
Czas na mały odkop tematu

Ma może ktoś jakiś rysunek techniczy ze wszystkimi wymiarami naby do el'a ?

Był bym baaaaardzo wdzięczny za taki rysuneczek
  
 
jesli chesz moge przeslac zdjecia naby do malca 126p firmy OMP bede ja zakladal chybajutro teraz lezy w domu hehe
  
 
jeśli mógłbyś to pomierz ją jeszcze dokładnie... z góry dzięki

  
 
zaraz zrobie fotki i pomierze : luzziikk

pozdróweczka





[ wiadomość edytowana przez: pitusk dnia 2004-12-18 23:44:44 ]
  
 
Pitusk wielkie dzięki za fotki...

Chłopaki nikt z was nie ma rysunku technicznego naby do eleganta ?
  
 
niema za co
powiedz mi jakie wymiary potrzebujesz z tej naby dokładniej odległości śrób wyskość jej szerkość ??

[ wiadomość edytowana przez: pitusk dnia 2004-12-19 02:13:32 ]
  
 
w zasadzie to wszystkie wymiary... średnica zew, wew, grubość, no i przede wszystkim dokładne wymiary wieloklina