(127)Ostatnie pytanie dot.koloru ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widzieliscie na fotkach w poprzednim temacie teraz jestem na etapie szpachlowania czas zaczac myslec nad kolorem licze na wasze sugestie itd mile widziane fotki,przyklady itd
Ps. chyba sie powtarzam ale to bylo napewno bardzo dawno pozdrawiam
  
 
Chudy-wedlug mnie-paleta kolorow oryginalnych-jasny zolty,koral, zielen oliwkowa.......zaden metalik z subaru,bo wyjdzie kila...i syf na potege......ewentualnie oczywiscie miedziana perla+grafit,ale ten kolor jest zastrzezony dla mojego toczydelka
  
 
mysle nad srebnym ale grube ziarno bardzo grube
  
 
beże to moje ulubione kolorki na fiacikach
  
 
Może szary ??

A tak na poważnie to ja bym się tu nie zgodził z el_comendanto, moim zdaniem do ładnej, dużej felgi i chromu granat z subarynki wyglądałby bardzo ładnie. Hudy robisz auto na oryginał czy jakiś tjunink ????
  
 
L 76 Polecam foto w profilu
  
 
Cytat:
Może szary ??


W tym momencie wymiękłem....
Może Pomarańczowy z palety FSO L61 ??

Albo coś takiego

kolorek z palety Yamachy ??


[ wiadomość edytowana przez: zeckon dnia 2004-12-16 11:29:28 ]
  
 
najpiekniejsze127 jakie widzialem.....taki kolorek wlanie mi chodzil po glowie co do mojego.......
  
 
pomarancz.
  
 
ja bym proponowal ciemna zielen - mat lub granat mat
do teg ochrom lub kolor z orginalnej palety
mnie sie podoba bialy! albo yellow sachara
pozatym kazdy kolor wyglada ladnie jak jest swierzo i ladnie polozony
  
 
ja sie decyduje na palete orginalana...mam nawet probke lakieru ktora wycialem z pewnej siodemki lakier zachowal sie w stanie fakrycznym (oczywisicie tak gdzie slonca i soli nie widzial)
tak chce pomalowac 127p

a jak 127 special przetrwa zime to bedzie prawdopodobnie malowany na szary kolor ... tak szary

jakos nie leza mi razace kolory....jaskrawe itd

127ka jest rowniez sliczna w bialym
  
 
fajne propozycje ale sam niewiem a mój styl polega na połaczeniu gleby,chromu,alu felg i ładnego koloru taki mój styl nie robie zadnych spjlerów,lotkek itp z tego wyroslem na maluchu hehe
  
 
Cytat:
2004-12-16 11:15:17, zeckon pisze:
W tym momencie wymiękłem.... Może Pomarańczowy z palety FSO L61 ?? Albo coś takiego kolorek z palety Yamachy ?? [ wiadomość edytowana przez: zeckon dnia 2004-12-16 11:29:28 ]



Kawasaki a konkretnie Ninja Btw planuję w takim kolorku CC/SC pucharowe robić w przyszłym roku .


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2004-12-17 00:14:08 ]
  
 
z palety FSO tylko i wylacznie lakier o symbolu L47 . fotki w profilu