[126p]kolo zamach. 650 vs elx???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko-czytalem juz stare forum i nie znalazlem odpowiedzi.
mianowicie czy kolo zamachowe od eleganta jest lzejsze-niz od fl-a.
Na stronce rajdy.hoga pytalem ile splanowac kolo zamachowe do jazdy w 80%miejskiej,jakis kolo odpowiedzial mi ze nie mam planowac bo pod gorke nie pojdzie tylko mam zalozyc zamach od eleganta bo ma wybrany material na srodku czy cos takiego. wg mnie to to samo co planowanie i tak lzejsze od seri i tak. ale prosze o opinie SPECJALISTOW czyli was.aha podajcie jakis adres gdzie wywazaja zamach w poznaniu lub okolicach. DZIEKI SERDECZNEEEEEEEE!!!!!!!!!
  
 
Go..no prawda. Ja mialem w kaszlu kolo zamachowe stoczone do wienca waga cos pod 4,5 kg. I nie mialem zadnuch jaj z wyjazdem pod gorki. Nawet bralem cc700 jak sie do mnie do domu jedzie(a gore amm duza i stroma).
Co do kol od eleganta. Sa ponoc lzejsze od Fl'owskich. Dlatego Seryjny elegant jest minimalnie szybszy od FL'a.

Polecam kolo od Fl'a stoczone do wienca(wywazone). I bedzie Git
  
 
Cytat:
2004-12-15 23:41:03, HuHu pisze:
Go..no prawda. Ja mialem w kaszlu kolo zamachowe stoczone do wienca waga cos pod 4,5 kg. I nie mialem zadnuch jaj z wyjazdem pod gorki. Nawet bralem cc700 jak sie do mnie do domu jedzie(a gore amm duza i stroma). Co do kol od eleganta. Sa ponoc lzejsze od Fl'owskich. Dlatego Seryjny elegant jest minimalnie szybszy od FL'a. Polecam kolo od Fl'a stoczone do wienca(wywazone). I bedzie Git

chyba na odwrot jak koło jest lzejsze to jest wolniejszy,elegant jest wolniejszy od fl
  
 
Chodzi mi o sam start. Kwestia wkracania sie na obroty.

  
 
seryjne koło od ELa jest lżejsze o pół kilo od FLa. jest poprostu bardziej wybrane bliżej środka ale mase wirująsą ma umieszczona daleko od środka osi obrotu, ma też dodatkowo węższy wieniec od seryjnego. jak bys chcial to mam takie kolo wiec jak bedziesz zainteresowany to daj znac. a co do wywazania kola w poznaniu to ul. napoleońska (koło ul. wyłom)

[ wiadomość edytowana przez: stefanax dnia 2004-12-15 23:53:39 ]
  
 
witam! poznaniaka
kup sobie kolo od starej 650 z szerokim wiencem i zjedz je do wienca, na ul. Napoleońskiej wywaza ci za 30zl....
  
 
U Was wyważenie jak za darmo U nas 60zł!!
  
 
WITAM, WITAM DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ-WIEC STOCZE KOLO KTORE MAM TERAZ. JESZZCE JEDNO PYTANKO CZY NA TEJ NAPOLEONSKIEJ OPROCZ WYWAZANIA STOCZ MI JE CZY MAUSZE ZROBIC TO WE WLASNYM ZAKRESIE? ZROBIC TO MAM GDZIE ALE NIE JESTEM PEWIEN DO WYNIKOW PRACY .
DZIEKI RAZ JESZCZE ZA ODPOWIEDZI
P Z D R V DLA WSZYSTKICH POSIADACZY BOBLA!!!
  
 
Witam, mam krotkie pytanko czy kolo od EL'a bedzie pasowalo do FL'a i do starszych maluchow np. z 86roku ??
  
 
Cytat:
2004-12-16 12:53:58, mate17 pisze:
Witam, mam krotkie pytanko czy kolo od EL'a bedzie pasowalo do FL'a i do starszych maluchow np. z 86roku ??



baedzie pasowało
  
 
Cytat:
2004-12-15 23:46:57, fulda pisze:
chyba na odwrot jak koło jest lzejsze to jest wolniejszy,elegant jest wolniejszy od fl



bzdura.
  
 
Cytat:
2004-12-16 14:01:15, Krzyh00 pisze:
bzdura.



krzycho twój jest wolniejszy bo ma za lekkie koło
  
 
no tak... wg. teorii niektorych to ja bym musial pod lekkie wzniesienie pilowac jedynke i pewnie ledwo 90 v-max...
  
 
mi po zalozeniu lekkiego kola planowaniu glowicy i jeszcze klku pierdolach v max wzroslo do 110 a teraz nawet 120 czasem tnie
  
 
To i ja witam poznaniaka
Z tego co mi wiadomo, to musisz na napoleońską zawieźć stoczone koło.
Pozdro