MALUCH SIM 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakby co to bedzie nowa gierka i nawet nawet się zapowiada...
LINK
  
 
Lepsza od M-Racer'a?
  
 
pokazywali ostatnio na tvn turbo ta gierke i autorow... jak dla mnie to kolejny polski stolec. jedyna nasza gra ktora mi sie podoba to xpand rally.
  
 
w jakim programie ją pokazywali na TURBO? zobaczylbym sobie...
no a XPAND RALLY jest genialny az dziwne ze to polskie... hehehhe
  
 
a moze ktos zna linka do sciagniecia sobie XPAND RALLY bylbym wdzieczny
  
 
Cytat:
2004-12-19 01:01:07, Kwadrat125 pisze:
a moze ktos zna linka do sciagniecia sobie XPAND RALLY bylbym wdzieczny


tez bym prosił
a co do sim 2 ... cieniura!
  
 
Cytat:
a co do sim 2 ... cieniura!


cieniura... masz ty chłopie jakiekolwiek pojecie o programowaniu ?
To nie jest żadna komercyjna superprodukcja, pisana przez sztab gęsto opłacanych koderów, tylko dzieło zapaleńca który zna się na rzeczy. Należy mu sie ogromny powtarzam OGROMNY respect !!!
Nie chcesz ? - nie graj, nikt cie nie zmusza. A zanim następnym razem skrytykujesz czyjś program w podobny sposób to może coś poczytaj na ten temat i spróbuj sam coś naskrobać.
  
 
Cytat:
cieniura... masz ty chłopie jakiekolwiek pojecie o programowaniu ?
To nie jest żadna komercyjna superprodukcja, pisana przez sztab gęsto opłacanych koderów, tylko dzieło zapaleńca który zna się na rzeczy. Należy mu sie ogromny powtarzam OGROMNY respect !!!
Nie chcesz ? - nie graj, nikt cie nie zmusza. A zanim następnym razem skrytykujesz czyjś program w podobny sposób to może coś poczytaj na ten temat i spróbuj sam coś naskrobać.



Popieram przdmówcę
  
 
Zajmuje sie tym juz od dawna z kumplami i powiem ze jak na produkcję "domową" jest nawet udana dobrze ze bawi sie w rozgryzanie directX i T&L, widać ze zrobił fizyke jazdy a nie tak jak w jedynce na ifach, co prawda narazie jest beznadziejnie ustawiona bo auto lata od brzegu do brzegu
plusa też daje za zawieszenie, że w ogole jest

[ wiadomość edytowana przez: krauzer dnia 2004-12-19 18:41:49 ]
  
 
mozektos to wrzucic na szybszy serwer boz tego leci mi 1kb/s i zrywa a wspomagacze nie chca sciagac;/
  
 
pamietam krauzer jak rok temu pisales na gg ze sie powolutku biezecie za to ..
Tylko pogratulowac - oby było lepsze od 1 ki która dają teraz po 5 zł w supermarketach byle zeszły z nakładu....
  
 
A ja niemam directa 9 i nie wiem skad sciagnac. btw to czemu to nie jest nahp ?
  
 
Cytat:
2004-12-19 11:21:42, Pat_kdb pisze:
mozektos to wrzucic na szybszy serwer boz tego leci mi 1kb/s i zrywa a wspomagacze nie chca sciagac;/


a co ty chcesz sciagac bo chyba zgubilem watek i moze ktos wie gdzie mozna sciagnac ta xpand rally i direxa 9 ce czy cos takiego zeby mi maluch 2 chodzil z gory dzieki za pomoc
  
 
tą gierke maluch Sim2 .....mam transfer 1kb/s i co chwile zrywa
  
 
czemu mi ta gra nie dziala mam directx najnowszy i lipa, chodzi mi o maluch sim 2
  
 
Cytat:
2004-12-19 14:27:50, Slowikingz pisze:
czemu mi ta gra nie dziala mam directx najnowszy i lipa, chodzi mi o maluch sim 2


poczytaj sobie info, a jak nie bedzie ci sie chcialo - to Ci juz cytuje:

Cytat:
Na niektórych kartach graficznych (np. GF2 MX) gra może NIE DZIAŁAĆ w 16 bitowym kolorze - należy wtedy wybrać w config.exe tryby z 32 bitowym kolorem!

  
 
mi sie gra uruchomila bez problemu
wrazenia hehe co tu mowic grafika nawet niezla w demie 5malcow i 4 cieniasy ale ich prowadzenie w grze to nie da sie utrzymac prawie prosto na drodze caly czas bokami i jak zacznie buja to tyle dla mnie srednio na jeza
  
 
Zassałem demo Maluch Sim 2. Grafika, pomysł, wykonanie itp sa super.

Prowadzenie auta to tragedia. Nie prównuje tu do NFS, czy Colina ale auta nie da sie opanować.
  
 
Cytat:
2004-12-19 12:52:01, Pat_kdb pisze:
tą gierke maluch Sim2 .....mam transfer 1kb/s i co chwile zrywa

bo masz nostrade hahaha i sie jeszcze dziwisz
  
 
widac gowno wiesz o neostradzie......