ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla wszystkich klubowiczow, kandydatow, sympatykow , przyjaciol klubu i innych osob odwiedzajacych nasze forum najlepsze zyczenia zdrowych i spokojnych Swiat.

P.s Uwaga na zgubne skutki przejedzenia
  
 
Dla wszystkich z LKP Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2005 r. życzy wasz sympatyk BIAŁY z FSOAK

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
I ja rowniez sie dalaczam do najserdeczniejszych zyczen. NIech sie Wam wszystkim spelnia wszystkie marzenia.
Wesolych Swiatek ...
  
 
Witam!
Pomimo, ze nie jestem czlonkiem klubu, to jednak co jakisz czas zagladam i udzielam sie na forum , dlatego pozwalam sobie zyczyc Wam wszystkim Wesolych Swiat!!!
  
 
Wszytskim klubowiczą obecnym i przyszłym oraz ich rodzinom wszytskiego naj.., spokojnych i refleksyjnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz udanej zabawy sylwestrowej. Zeby ten przyszły rok był lepszy niz ten.
  
 
Życzenia wesołych, spokojnych, pełnych radości i rodzinej atmosfery w domach,obfitego mikołaja,
Aby wasze autka nigdy się nie psuły, aby ruda omijała je zdaleka i nigdy was nie zawiodły
życzenia dla wszystkich związanych z LKP i ich rodzinom składa Jojo
  
 
Z okazji Narodzenia Pańskiego, życzymy wszystkim radosnych, spokojnych i obfitych Świąt, a w nadchodzącym Nowym Roku błogosławieństwa Pańskiego i spełnienia wszystkich marzeń....

Aneta i Piotrek
  
 
Zpóźnione ale szczere Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim posiadaczom Łady a żeby wszytkie maszyny chodziły lepiej jak Ferrari i wszystkiego Njalepszego w Nadchodzącym Nowym Roku 2005.
  
 
niedługo damy krok w nowy rok
  
 
Właśnie się pakuję, bo jutro rano jadę na sylwestra do rodziny spod Radomia, dlatego jak zobaczycie gdzieś na trasie Wrocław- Opole- Częstochowa- Piotrków Trybunalski- Radom pędzącą zieloną strzałę to pewnie będę JA . Korzystając z okazji chciałem z tego miejsca życzyć wszystkim członka i sympatyka LKP szczęśliwego nowego roku.
  
 
No to raz jeszcze Dla Wszystkich



-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Ja już wszystko mam przygotowane do sylwestra. Mi została tylko zabawa. Wam też życze udanej zabawy oraz hepi nju jer 4 all.
  
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, zdrowia, szczęścia i wszystkiego co sobie wymarzycie!!!!

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Witajcie w Nowy Roku , szkoda, że nie ma numeru 2107
  
 
Najlepsze życzenia z okazji nowego 2005 ROKU życzy Paweł.
W gdyni byl suuper pokaz fajerwerkow naprrawde warto bylo pijechac .
  
 
Wszystkiego co najlepsze i aby nasze samochody nigdy nas nie zawiodly i nie sprawialy klopotow!!!
o północy nawet poszedlem do LADY zlozyc jej zyczenia
  
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2005 !!!!!!!!!
  
 
Troszkę opóźnione, ale szczere życzenia szczęśliwego Nowego 2005 Roku.
  
 
Troche pozno, ale: najlepszego wszystkim na ten nowy rok!
  
 
Ponieważ dopiero dziś na uczelni dobrałem sie do Netu,spóźnione,ale najserdeczniejsze życzenia noworoczne dla wszystkich Klubowiczów.Oby ten Nowy Rok był łaskawy dla nas i naszych pojazdów