Inna kierownica w 2107 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-02-28 10:45:54, Aron126p pisze:
Ta naba będzie odpowiednia do siemiorki? http://allegro.pl/naba-naby-lada-lada-niva-do-kierownicy-sportowej-i3946201871.html [ wiadomość edytowana przez: Aron126p dnia 2014-02-28 11:28:37 ]



nie wiem jak tamta ale ta napewno:
naba sparco, wysoka jakość, naba z konstrukcja pozwalającą zdjąć kierownicę "jednym ruchem ręki"
  
 
Ale to sparco co dałeś to i tak jest tylko dodatek do normalnej naby, to pozwala tylko na szybki demontaż kierownicy, ale sama naba jako tako musi być dedykowana.
  
 

a te kilka centymetrów szybkozlacznki nie daje odsadzenia i nie przybliża kierownicy do kierowcy ?
  
 
Sam do końca nie wiem bo w sumie takie używane sparco ma mój znajomy w mieście, to może bym kupił. Wydaje mi się jednak, że powinienem zainwestować tak czy siak w tradycyjną nabę do Łady
  
 

bywa w tuningsporcie naba ProSporta, ale teraz nie ma jej w sprzedaży.
Ładna i niedroga.
Ponoć gnie sie w przypadku kontaktu kierownicy z klatką piersiową kierowcy.
naba prosport 2101-2107
  
 
Jak to się przekłada na naszą walutę?
  
 
Cytat:
2014-03-03 12:38:54, Aron126p pisze:
Jak to się przekłada na naszą walutę?



Jak juz namyslisz sie kupowc to policzymy ,bo teraz codziennie kursy skaczą...
W razie potrzeby pisz na email.
  
 
Cytat:
2014-03-03 11:48:16, bartixr pisze:
bywa w tuningsporcie naba ProSporta, ale teraz nie ma jej w sprzedaży. Ładna i niedroga. Ponoć gnie sie w przypadku kontaktu kierownicy z klatką piersiową kierowcy. naba prosport 2101-2107


Ja kupowałem podobną u Bartka i jest bardzo ok. Jednak aktualnie wróciłem do ori kiery bo znudziło mi się siłowanie z tą małą.

P. S. Rubel teraz kiepsko stoi to powinno być tanio