[2103] Jak Wam widzi sie cos takiego???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To na szczescie tylko VT,ale jak zapatrujecie sie na tego typu przerobke???




[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2004-12-21 16:44:10 ]
  
 
a gdzie ti virtual tuning??
  
 
łeeeeeeeee comendant nie kombinuj................
  
 
Zaxiu ma rację! Masz piękna 03, więc lepiej juz nic nie dodawać!!
  
 
Cytat:
2004-12-20 23:10:05, arsen pisze:
a gdzie ti virtual tuning??



Cale foto to VT Panocku

Chodzilo mi tu o ciemne szybki,ale tak lajtowo, jak fabrycznie w nowych autach...
  
 
Jak dla mnie OK - te dyskretne ciemne szybki wyglądają nieźle!
paweł
  
 
Jak dla mie to NIE. Nie to auto na ten styl.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Witam
hmmm... pewnie się purystom stylu naraże, ale mi się podoba, takie przyciemnione szybki zawsze ładnie wyglądaja przy białej karocy i to jeszcze takiej
mam tylko nadzieję że te chromy to nie jest VT, tylko real
  
 
Jak realnie bedą wyglądac tak dobrze, jak wirtualnie, to ja jestem ZA.
  
 
Mi sie podoba. Co prawda w nowych autach nie ma az tak przyciemnionych szyb fabrycznie, ale jest OK...No...moze jeden odcien wyzej. I koniecznie wszystkie bocze, auta z przyciemnionym tylem m.zd. wygladaja jak kupa.
  
 
Ruska mafia? Do kitu
  
 
A skad wziac taki program do VT ?
  
 
Ja uważam że do jasnych aut tego typu rzeczy nie pasują, co innego gdyby to był ciemny lakier.
  
 
el_comendanto co Cie tak nabrało na te przerobki ,??????????????? teraz ciemne szyby ,wczoraj obnizenie samochodu


a teraz moje zdanie ciemne szyby do klasyka niepasuja ,chyba ,że te lustrzane ale tylko wszystkie
  
 
Ja tam byl lustrzane zrobil nawet na tyle tylko - jak chrom to chrom fajnie by wygladala No ale o gustach sie nie dyskutuje
  
 
Czarne szyby do białego nie pasują i tyle, ponadto z tego ci pamiętam w klasykach z lat 70` szyby były lekko żółtawe no, ale to chyba tez by nie pasowało do tej pięknej Lady. Mam pytanko jak się robi taki bajer na kompie, bo sam bym u siebie sprawdził parę pomysłów.
  
 
Cytat:
2004-12-27 22:34:33, MUSEL pisze:
el_comendanto co Cie tak nabrało na te przerobki ,??????????????? teraz ciemne szyby ,wczoraj obnizenie samochodu a teraz moje zdanie ciemne szyby do klasyka niepasuja ,chyba ,że te lustrzane ale tylko wszystkie




Temat jest stary

Ktos go odgrzebal

Co do przerobek,to juz dawno o tym myslalem w zasadzie zaraz po zakupie.ale lubie poznac wszystkie "ZA"i "PRZECIW" swoich ewentualnych posuniec

Co do programu w ktorym dosc dobrze rzezbi sie wszelkie przerobki to Photoshop np wersja 7.0 albo wyzsza..............
zaraz zapodam link do topiku na forum F&F o VT....tam dopiero jest mistrzem jeden gosc o xywie Krzych00....czesze mistrzowskie przerobki

Ja tak raczej lajtowo, o np tak:





[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2004-12-27 23:38:40 ]
  
 
Bylem ostatnio na przymiarce felg...


  
 
Moim skromnym zdaniem nie pasują te wirtualne felgi
  
 
A czy do przyciemnienia szyb trzeba je wyjac z auta?