Pistolet do piaskowania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przejrzałem trochę archiwum ale nie znalazłem tego co mnie interesuje. Mianowicie chodzi mi o to czy on naprawde spełni swoja role. A może nie warto w to inwestawać bo jest to zwykła lipa ?
  
 
Było już cos otym.
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=32273&c=0&hq=piaskowanie&f=25
Tu moze coś ciekawego znajdziesz.
  
 
hmm
nie wiem jak te nowe pistolety. ale ja mam taki strasznie stary produkcji ccp :d no i bawilem sie tym ostanio moje spostrzezenia trza sie bronic przed piaskiem bo doslownie wszedzie potem sie go ma prawie jak po sexie na plazy
drugie to to ze piasek musi byc suchutki i dobrze przesany bo mi sie czasem zatykal pistolet no i kompresor odpowiedni bo moj to chyba za slaby na to jest.
jedna felge raz robilem 1.5 godziny na drugi dzien druga robilem 20minut (nie wiem czemu nawet ) a 3-cia sie wku... i zrobilem szczotka i papierem
ale moze nowe pistolety sa lepsze
a teraz sie zastanawiam jak zrobi przystawke do karchera bo oryginalna kosztuje 300zl w sklepie:/
oto efekty pracyprzed:


i po
  
 
I dlatego właśnie sie zastanawiam. Mam felgi orginalnie malowane a z tego co wyczytałem w archiwum ciężko je bedzie wypiaskować.
Zastanawiam sie czy nie lepiej bedzie zawieżć je do piaskowania za 15 zł sztuka. No ale jeżeli ten pistolet bedzie działał to nie tylko felgi można bedzie piaskować. A kompresor i warunki mam do tego odpowiednie
  
 
NIe warto sie jebać w piaskowanie pistoletem, a napweno nie felgi malowane piecowo.
Bardzo ładnie za to czyści sie blachę z lakieru i rdzy, wyczyści idealnie i w wszestkich zakamarkach.
  
 
remosol rulezzzzz