Nowy serwer na stronę klubową potrzebny... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem przeciwko składkom - bo po co nam one?????

Jestem za kasą na miejsce na naszą stronę.
  
 
Cytat:
2005-01-06 23:00:09, janisz pisze:
dysk scsi 4,3gb a tu drugi prawie taki sam



Tak dla wiadomości to jest SCSI przedpotopowe z inną taśmą. Poza tym uzywany dysk to jak majtki po kimś
  
 
Ja się podejmuję załatwienia wszelkich formalności i i znalezienia dobrej oferty jeżeli dostanę odpowiedź na zawarte w poprzednich moich postach pytania:

1-> docelowo wymagana przestrzeń dyskowa
2-> wymagania co do platformy www ( jakie php, może asp, perl, jaka baza danych)
3--> Przewidywany ruch ( transfer w megabajtach miesięcznie )

Najważniesza jest pozycja nr 3. Bo za tą ilość ruchu zwykle providerzy chcą dodatkowej opłaty.

Potrzebuję te info szybko.

Poza tym musimy wprowadzić standardy umieszcanych na ftp materiałów. Nie MOŻE tak być, żeby pojawiały się tam fotki po 3 mega każda. Jeżeli chcemy umieszczać informacje musimy się nauczyć elementarnej obróbki materiałów.

W internecie nie powinno być także bardzo starych i dużych materiałów, które w większości wszyscy mamy na dyskach, ale powinien być ich spis i zestaw zajawek opisujących zawartość.
W przypadku gdy chcemy je uzyskać wypalamy je na płytke DVD i wysyłamy po kosztach wysyłki.

  
 
Ja i Fazi mówiliśmy o stronach płatnych, według mie to dobry był by pomysł ale trzeba by było znaleść sponsorów( przez reklame)
zgadzacie się zemną bo wiem że na reklamach można mieć (i to nie małe)fundusze na utrzymanie strony
przemyślcie to sobie czy się opłaca bo ja myślę że tak

[EDIT]

Cytat:
zgadzacie się zemną bo wiem że na reklamach można mieć (i to nie małe)


pomyłka miało być
Zgadzacie się zemną ???
Bo wiem że na reklamach można mieć (i to nie małe)



[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-01-09 18:27:58 ]
[ powód edycji: posty polaczono ... ]
  
 
czy stronka zmieniła juz swoje miejsce, coś w tym kierunku juŻ się dzieje??

Pytam bo stronka http://clublada.prv.pl/ klubowa się nie odpala
  
 
cóż, ponieważ nasza stronka zniknęła z sewera, należy działać szybko i poważnie.
opcje są następujące.
robimy zrzutkęna serwer komercyjny, (szczegóły poda LGS.)
Rozmawiamy DowMaxem...
rozmawiamy z Bartkiem...
inne poważne propozycje...

to co pewne to to że stronkę nalezy zdecydowanie odchudzić. utworzyć archiwum na ftpie, a z poprzednich lat zostawić tylko zajawki po kilkanaście zdjęć z każdego spotu/zlotu.
potrzebny będzie zapewne nowy webmaster/rzy, którzy będą się stroną opiekowac.
  
 
Niestety - nie chodzi....
Dizś pogadam z Konradem,żeby przekazał wszystjkie dane o stronie - np. kgs owi
Paweł
  
 
Bartek nie odbiera - albo zmienil komorke. Bede probowal.
  
 
U mnie chodzi narazie
  
 
Jesli będzie problem ze stroną - może zróbmy chwilowo giełdę na forum???????
Paweł
  
 
Cytat:
2005-01-14 12:50:49, Pawel_66 pisze:
Jesli będzie problem ze stroną - może zróbmy chwilowo giełdę na forum??????? Paweł


a mozena stale? Prowizorkimaja to do siebie, ze po pewny, czasie stajaa sie trwalsze niz oryginal
  
 
przecież giełda nie jest na klubowej . jest zrobiona jako "forum dyskusyjne" w OUTBOXIE.A to że jest widoczna na stronie to tylko podlinkowanie na stronie klubowej.

tak wygląda giełda "bez opakowania"



Strona juz sie odpala , moze wcześniej to jakiś "problem techniczny", ale nie zmienia to faktu że problem stronki pozostaje .....
  
 
strona faktycznie znów działa, co nie zmienia faktu że sprawa jest nagląca.
  
 
Rozmawiałem z Konradem - ponieważ nie jest cały czas w sieci - piszcie pytania na forum - a on Wam udzieli wszystkivch możliwych informacji o działaniu strony
Paweł
  
 
Paweł, a czy Jasiu Mendrala się z Wami nie kontaktował?
Bo jak widziałem się z nim to mówił że ma możliwość załatwienia miejsca na jakimś serwerze w jakiejś zaprzyjażnionej firmie informatycznej.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wiem wiem - jasiu mówił o tym Konradowi - ale na razie nie ma nic konkretnego.
Pozdr
paweł
  
 
Znowu nie moglem odpalić stronki! Dopiero przez forum motonews udało mi się wejść.
  
 
Panowie - usunięcie strony z obecnego serwera to kwestia paru dni...Niestety jesli nie znajdziemy rozwiązania - to będzie po niej. Oczywiście, wszystko jest na komputerze - ale może ktoś ma jakieś rozwiązanie czy mozliwośc załatwienia serwera??????
Paweł
  
 
To dawaj emilem jakies wymagania co do serwera, a ja to sprawdze raz dwa.
Jasiu
  
 
jesli chodzi o sam html i zdjecia moge ta strone narazie pohostowac u siebie..

niestety jesli chodzi o ftp to moje lacze (1Mbit/256kbit) nie wydoli.. tym bardziej ze w sieci jest 10 userow (na dynamicznym podziale lacza - ale to nie zmienia faktu ze jak ludzie zaczna cos ciagnac to bedzie kicha)

miejsca nie zabraknie...

link do stronki milego:

Lada Site by Mily

[ wiadomość edytowana przez: humel dnia 2005-02-09 13:53:14 ]