Pimp my ride by ... BTT :) - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Micab - czy kolega jest zadowolony z ilości obniżenia ?
Naprawdę ładne felgi. Ciekawe kiedy pierwszy raz pójdą do prostowania
  
 
Cytat:
2004-12-23 00:05:09, oommeenn pisze:
Micab - czy kolega jest zadowolony z ilości obniżenia ? Naprawdę ładne felgi. Ciekawe kiedy pierwszy raz pójdą do prostowania


zadowolony i to bardzo....a felgi......już CI odpowiadam...najpóźniej na przyszły sezon...albo nawet wcześniej bo tym autem jeździ jego kobieta
  
 
Nie noo wiadomo ze efekt murowany ... tylko byscie go umyli jeszcze ... i odrazu by bylo co innego a taki brudas to ... łeee
  
 
Cytat:
2004-12-23 00:14:30, NoSeK pisze:
Nie noo wiadomo ze efekt murowany ... tylko byscie go umyli jeszcze ... i odrazu by bylo co innego a taki brudas to ... łeee


Nosek...przy 5-cio stopniowym mrozie sam sobie myj
  
 
Jak kolega jest zadowolony to ja też.
Skoro dziewczyna kolegi jeździ takim ładnym kabriolecikiem to to czym jeździ kolega ?
  
 
Nie,no autko odrazu inne - ładniejsze
Acha ,to taka pierdola za 40 zl ,ale kierunki pomaranczowe moznaby zamienic na biale
  
 
seba....kierunków nie zmieniamy narazie bo....kolejną modyfikacją będzie przód od RS-a....więc i tak kierunki inne będą

omen....kolega narazie chodzi....i auto szykuje.....a póki jeździć nie może to kobieta sobie używa
  
 
wygląda miodzio
  
 
powiem krótko Ładnie... P.S. bo jak my coś zrobimy to musi być ładnie i nie ma bata....
  
 
Cytat:
2004-12-23 21:57:15, micab pisze:
seba....kierunków nie zmieniamy narazie bo....kolejną modyfikacją będzie przód od RS-a....więc i tak kierunki inne będą



A to ok,w takim razie warto poczekac
  
 
Wygląda ładnie.
  
 
jestem tylko ciekaw ile za samo obnizenie ??
tez mam esia na 15" kołach i nie wiem jakie to oszty i ile moge go obnizyc aby przejechac bez zadnego załadunku przez ogranicznik na osiedlu!!!
  
 
No wiesz ... bez zaladunku to przejedziesz i z gleba 80/80 Ale jak go zaladujesz to juz roznie jest ... generalnie poczytaj sobie to forum - wiem ze to pare nocy zajmie ... ale duzo tu pisze ... poprzegladaj profile ludzi ... zdjecia ... co Ci zapasi a co nie i wtedy pytaj
  
 
jest cooool, fele naprawde pasuja...
  
 
Cytat:
2005-01-03 00:25:44, szafar pisze:
jestem tylko ciekaw ile za samo obnizenie ?? tez mam esia na 15" kołach i nie wiem jakie to oszty i ile moge go obnizyc aby przejechac bez zadnego załadunku przez ogranicznik na osiedlu!!!


to zależy jaki masz ogranicznik

nosek....nie strasz kolegi....jak już glebe 80/80 założy....to będzie to kit....a kity pod obciążeniem prawie sie nie uginają
  
 
Micab ... nie wiesz ze Polska matka wynalazku 80/80 na serii