DZIWNE ZEGARY 125P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazlem u znajomego zegary z 125P, SĄ OKRĄGLE . PREDKOSCIOMIERZ JEST NORMA. A OBROTOMIERZ JEST ELEKTRONICZNY.
PYTANKO:OD JAKIEJ WERSJI MOZE BYC TAKI OBROTEK?
  
 
zapodaj fotki ...jaki kolor maja ...zielony ....w jakiej ramce jest predkosciomierz...przybliz co nieco temat to na pewno bedzie latwiej
  
 
pewnie chodzi o takie zegary diodowe, znaczy prędkosciomierz normalny a obrotomierz tez normalny tylko tyle że niema wskazówki a zielone diody przy każdej kresce, o takie zegary chodzi?, bo ja takie mam ale były przekładane do tego modelu
  
 
Niemam zdjęc, jutro zrobie. obudowa jest zwykla czarna, tak samo prędkosciomierz i wskazniki. obrotek jest skalowany co 500 obr. , obok cyfr są diody. z tylu wychodzą 2 kabelki
  
 
o ile pamietam to jest to wersja "uboga" wzbogacona o prywaciarski obrotek diodowy (dedykowany do tych zegarów)... kiedyś była już poruszana ta sprawa...
  
 
Ale ten obrotek był wbydowany w deske obok prędkościomierza czy tam gdzie te kwadratowe (najbardziej popularne) zakładano...Widziałem taki diodowy kiedyś na Allegro,ale to był sam obrotek tylko...
  
 
Były 2 wersje:

1. oddzielny "mały" obrotek (montowany obok radia)
2. zestaw do wmontowania w zegary....

i tutaj mamy chyba ten 2 przypadek...
  
 
Cytat:
2004-12-29 18:21:25, Nomad pisze:
...1. oddzielny "mały" obrotek (montowany obok...



No to w takim razie ja taki widziałem A tak przy okazji,kto ma na zbyciu obrotek Lumela? Do Malacza rzecz jasna...