126 [problem z odpaleniem !deszcz go zalal!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam nikt chyba niemial takiego problemu , wiec padal ostatnio deszcz a moj maluszek stal n adeszczu !! i padalo na niego i na silnik duzo deszczu , pozniej wyciagnolem silnik bo wyminailme skrzynia i pozniej wlozylem i chcailem zapalic silnik i nic !!!!!!!! kolega mnie wziol na hol i niechcial zapalic!!!! napwno go zalalo ,ale co gdzi e i jak to naprawic to nieiwem -- z zalem sie przyznaje ale nieiwem !!!!!!!!!pomozcie
  
 
pewnie gdzies w kable poszlo...
sprawdz czy jest iskra...
  
 
Na przewody pewnie nalecialo.
  
 
ja stawiam na aparat szczegolni jak masz stary system rozdzielaczowy
  
 
na 99% jest to aparat zapłonowy... zeby go wysuszyc bez rozbierania ściagnij tylko kpoułke i patraktuj go suszarką (zwykle po kilku, kilkunasty min. pomaga... )
  
 
a jak już sie uporasz to załóż osłonki na kratki z tyłu (wieś to ale pomaga) ja ostatni z suszarką nad silnikiem siedziałem bo mi śniegu napadało i nie chciał zapalić :<
  
 
ja mam takie oslonki i sobie chwale /wyglad przemilcze / zawsze odpala i szybciej sie nagrzewa
  
 
juz dziala hehe kable polezaly jeden dzien w piwnicy w ciepelku i odpalil ! a kratki naewno zaloze -- nawet jak to wies !!!!!!!!!! dzieki


  
 
Cytat:
2004-12-28 16:27:42, chrzaniu pisze:
juz dziala hehe kable polezaly jeden dzien w piwnicy w ciepelku i odpalil ! a kratki naewno zaloze -- nawet jak to wies !!!!!!!!!! dzieki



spoko kosztują 8 złotych takie nakładki - wygląd jak to powiedział przedmówca przemilczę
  
 
ok spoko, najkładki na zime potrzebne, ale pewnie zapłacisz 16 zł za jedna bo masz chyba otwory w klapie dwa razy większe niż seryjne więc cena też będzie extra
  
 
To się okaże czy ci są potrzebne czy nie...jak masz silniczek podkręcany to jak założysz takie nakładki to będziesz powoli zabijał swój silnik...lepiej zaloz porzadne swiece i kable,ja też to miałem,że jak było mokro to niechciał odpalać.Pozatym jak jest wilgoć to jest,i znajduje się w całym otoczeniu i nakładki na klape tu nic nie pomogą,chyba że byś sobie folią silnik owinął...takie jest moje zdanie,zrob jak uwazasz.Pozdrawiam!