Czym tanio i skutecznie wyciszyc 126

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
macie moze jakies patenty na wyciszenie 126 ?? mam za głosno w srodku i moze idzie jakos prosto to wyciszyc odrazu mowie ze juz mam załozone dwie maty wygłuszajace na tylny fotel i oparcie.Dało byc cos rade jakby nawpychac czegos tynel pod pułką??
  
 
Myslelem ze jak sie wsadza 903 to sie tunel usuwa.a co ci halasuje? silnik czy skrzynia ? moze wystarczy oleju doi skrzyni dolac ?
  
 
wypiernicz w środku blachogumą albo srodkiem wygłuszającum z firmy Boll najlepiej ze 2 warstwy i w komorze silnika także
  
 
jedynie co tanio i skutecznie może wyjsc to sluchawki robotniczne na uszach;]
  
 
Tylne boczki masz wygłuszone ? Jeśli nie to też coś tam napchaj bo przez nie również sporo hałasu się dostaje z komory silnika.
  
 
Cytat:
2004-12-25 13:19:12, maskekk pisze:
Myslelem ze jak sie wsadza 903 to sie tunel usuwa.a co ci halasuje? silnik czy skrzynia ? moze wystarczy oleju doi skrzyni dolac ?

skrzynie mam nowke z el wiec skrzynia nic sie nieodzywa poprstu mam głosny tłumik ale tłumika nie chce zmieniac bo fajnie buczy ale w srodku zagłosno
  
 
Cytat:
2004-12-25 13:19:15, Geba pisze:
wypiernicz w środku blachogumą albo srodkiem wygłuszającum z firmy Boll najlepiej ze 2 warstwy i w komorze silnika także

a nie wiesz ile moze cos takiego kosztowac ??
  
 
Ja polecam do uszczelniania Blacho-gum... kilowa puszka kosztuje ok 17 zł ale jest bardzo wydajna.
  
 
Ja swoje wszystkie wygłuszenia wywaliłem;] Powiem więcej, że wszystki bitex wewnątrz autka także usunełem;] Bo i po co mi;] Rajdófka ma być i basta
  
 
blokady do uszu ...tanio i skutecznie chyba ze masz wiecej kasy to zmien samochod
  
 
Cytat:
2004-12-25 14:38:11, simon_pg pisze:
Ja swoje wszystkie wygłuszenia wywaliłem;] Powiem więcej, że wszystki bitex wewnątrz autka także usunełem;] Bo i po co mi;] Rajdófka ma być i basta



tu nie chodzi o rajdowke
  
 
heh jak to mowia z gowna bata nie ukrecisz
  
 
Simon jestem pod wrazeniem.
Ja polozylem litre bitexu ostanio w srodku po wyczysczeniu wiertarka + szczotka obrotowa .....
Na wiosne planuje rozlozyc na czesci pierwsze wachacze resor itp i cała podłoge wyczyscic wypiaskowac i konserwacja , podobnie wnetrze !!
  
 
Cytat:
2004-12-25 15:17:21, CZUCZU pisze:
Simon jestem pod wrazeniem. Ja polozylem litre bitexu ostanio w srodku po wyczysczeniu wiertarka + szczotka obrotowa ..... Na wiosne planuje rozlozyc na czesci pierwsze wachacze resor itp i cała podłoge wyczyscic wypiaskowac i konserwacja , podobnie wnetrze !!



za 2 lata respirator i kolejne 2 lata jakos przestoi........wydaje mi sie ze jakbysmy niedabli to i tak to ch.strzlei......kwestia odlozenia tej chwili o rok czy dwa
  
 
Powiem wam tak.
Wydałem w h.. kasy na nowa bude wszystko nowe.
Na to konserwacja itp itd mija 3 lata i znowu trzeba by malowac i zedrzec do blachy podłoge i od nowa. To juz jest maluch - nastepnego maluje taka farba jak ma lo3ek czyli do statków .
  
 
Cytat:
2004-12-25 15:15:57, ZoLt4R pisze:
heh jak to mowia z gowna bata nie ukrecisz



ew. z dupy grochu nie namłócisz

Jak mowil York mnostwo hałasu wychodzi przes boczki napchaj tam filcu... i woz gasnice choc seryjnie tam chyba jest filc



[ wiadomość edytowana przez: dejta dnia 2004-12-25 19:23:25 ]
  
 
z tej mąki nie bedzie chleba
  
 
Jak to nie będzie;] Grunt to samozaparcie flinstona;] Radófka jest i koniec a jeśli komukolwiek przeszkadza głośność w autku to niech przesiada się na coś większego;] Pozatym po co się stresować rdzą pod bitexem skoro gdy go nie ma to mamy rdzę jak na dłoni. Nie będzie trzeba bawić się w chowanego bo nie będzie gdzie miała się schować;] A jeśli bobek ma nie rdzewieć to trzeba by go w jeziorze oleju utopić;]
  
 
Ja mam chyba z pół tony wygłuszeń od STAR'a zapakowane głównie za kanapą i jest w miare cicho . No było, po wupexie czy co to tam za pierdacza mam zrobiło sie przyjemnie głośniej, a teraz jak gdzieś nim przywaliłem to zaczął jeszcze ładniej pyrkać . Szkoda ze nie tylko ja nim jeżdże bo starszym ludziom to przeszkadza .
  
 
w malcu to najbardziej bloachy halasuja zwlaszcza jak sie go wysoko kreci bo t wszsystko sie rozkreca / u mnie poare razy nawet rozrusznik sie odkrecil :p/