Dzisiejsze fotki z Wrocka (sporo fotek)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co tu dużo gadać















A oto oryginalne jasne wnętrze w Poldku





Ta hybryda jest do sprzedania





Zwracam uwagę na felgi Cena 600 zeta na chodzie, Wrocław, tel 071/325.27.14 10.00-18.00

No i na koniec fotka z windy

  
 
Cytat:
2004-12-28 16:02:39, -SerU- pisze:
Co tu dużo gadać


Takie cos smiga po Radomiu tylko ze w "coupecie". Ten escorcik mk2 tez do sprzedania? Jesli tak to jaka cena orientacyjnie moze wiesz?
  
 
Fajny ten Escorcik, ciekawe czy zawsze stoi tam na Strzegomskiej czy tylko przez przypadek udało ci się zrobić te fotki. A tego VW codziennie widzę jak jadę do pracy i nie raz przymierzałem się do niego, ale chyba nie jest na sprzedaż
  
 
Oooooooo...wszystkie auta oprocz tego VW widzialem swego czasu na Allegro.......Alez ten maluch jest wstretny!!!!!!!brrrrrrr..........az mnie ciarki przechodza
  
 
Lava raczej nie stoi zawsze na strzegomskiej, bo to jest koło mojej szkoły dla rozpieszczonych paniczów, i jakoś go nie zauważyłem.

Natomias jeśli interesuje cię taki VW, to wiem gdzie jest takowy, zapewne na sprzedaz za jakieś grosze, ale wymaga poważnego remontu.
  
 
A jak mysłisz za ile by poszedł i gdzie się znajduje - we Wrocławiu ??
  
 
ja moge kupic z zoltego malca sztuke felgi albo 2 sztuki felg jesli w dobrym stanie i niepogniecione do kogo trzeba sie zgloscic?
  
 
Lava, nie mam pojęcia za ile, stoi w Obornikach Śląskich. Trzebaby sie koło niego zakręcić. Ja widzałem go tylko przez płot. Wnętrze wygląda super, z blachą jest natomiast gorzej.
  
 
Mozetaunus do sprzedania jest??
  
 
no ten kaszlaczek nawet fajnie wygląda przypomina lanosa
  
 
Ten Taunus i Vw 1600 Wariant super autka. Pod Konstantynowem łódzkim stoi taki Wariant na takim jakby szrocie, ma piękną lampę cofania okrągłą BOSCH'a w chromowanej obwódce, ogólnie nie jest w złym stanie. Koszt całego auta wraz tą nówką lampą i drewnianą sportową kierą to 700pln, oczywście auto ma papiery.
  
 
a moj znajomy ma takiego vw w eleganckim stanie na chodzie.autko sobie stoi w garazu,raz na miesiac jest palone a raz na rok jezdzone
  
 
Cytat:
Koszt całego auta wraz tą nówką lampą i drewnianą sportową kierą to 700pln, oczywście auto ma papiery.



A przegląd i OC też?? Dojadę tym 200 km?

Czekam na info
  
 


a ja glupi szukam gdzies po wsiach ewentualnie nowej fury - z ta to ja dalej furjus bede
  
 
Taunus piekny... jechalem kiedys takim... plynie po drodze