Cichy VS podluznica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zdjecia niech wam zobrazuja jeszcze lapy silnika i jakies bzdety typu pol osie biegi szmery bajery zima dluga jest na wiosne bedziemy killowac











sorki za jakosc zdjec ale niestety tylko takim aparatem dusponuje
  
 
Fiu fiu...Jakie piękne spawiki Może zrobisz jakąś stronkę z historią odbudowy 127

Pięknie ten DOHC wygląda w tej malutkiej komorze
  
 
Ulala...
  
 
no no ciekawie
  
 
historia bedzie na stornie klubowej fiata 127
ale to jak powstanie bo ten silnik to tam tylko do przymiarki jest i z niego wykorzystam jedynie skrzynie i lapy silniczka a wszystko reszta to bedzie tuning

jutro postaram sie porobic jakies ladniejsze fotki
  
 
respect kawal roboty zrobiles ale pewnie jeszcze konkretny kawal za toba. chcialbym zobaczyc to w akcji, btw to ile konikow ma ten silniczek i ile wazy 127 ? 112km vs 800kg ??
  
 
ten ma 108 - ale tern co bedzie, bedzie mial nieco wiecej a masy nie wiem tego mnie nie pytaj jak skoncze to zwaze go dokaldnie


a roboty jest jeszcze w 3 piguly
  
 













tu sa zdjecia m.in instalacji elektrycznej, wycietej podluznicy i jakies innych bzdetow
  
 
cichy nie zapomnij o wzmocnieniu stabilizatora i wymianie CALEJ zawiechy na nowa...Inaczej DOHCa bedzie mozna sobie za przeproszeniem w d..... wsadzic,bo bedzie cie bujalo na lewo i prawo przy przyspieszaniu!!!
  
 
stabilizator bedzie dopiero wzmacniany jak juz wszystko bedzie pasowalo tak samo mocowania wszystkich wachaczy itp kileichy sa obspawane rozporka bedzie
sprezyny sa z Trucka Diesla odpowiedno skrocone i dodatkowo zachartowane a amorki sami wiecie jakie byly u Barta zaraz wrzuce fotki sprezyn
  
 
  
 
Noooo Cichy Niezła Madafaka się szykuje Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń Te poszerzone nadkola i te kółeczka wyglądają miodnie Jeżeli go zrobisz przynajmniej tak dobrze jak Poldka, to się do Ciebie przejadę jak go skończysz na małą konfrontację
  
 
Seru ja sie nie scigam wiec nikt mnie nie dogoni

a tak serio poldek byl w innym stylu a fiacik w innym

kola sa na sprzedaz bo szukam czegos ...... innego
  
 
Cytat:
Seru ja sie nie scigam wiec nikt mnie nie dogoni



No jasne A ten silnik to po to żeby większe OC płacić
  
 
Super te poszerzenia wygladaja, nie latwiej by ci bylo szpachle szlifowac z wyjeta lampa ?? Ta isnatal;acja to wyglada tak ze o jejku jejku chyba cierzko bedzie ci dojsc jaka ja ulozyc na nowo. swietna fura sie szykuje i szybka.
  
 
kawałek tego auta jest takze moje ehehehehe
cichy te kułka miodzio pasuja musi miec co chlodzic a chciałes tylko 3
  
 
sorki przeciez sa tylko 3
  
 
Seru wiesz ten silnik to do lansu heeh

lampa jest zdemontowana za kogo ty mnie Maskekk masz hehe przylozylem jedynie do zdjecia

Hudy jeszcze raz dzieki bo nie wiem jak ja bym wyciol takie kolka hehe a tak gotowiec wspawany
  
 
znam pierwszego własciciela tego auta namawiał mnie kiedyś żebym go kupił ale szcześliwym posiadaczem stał sie bart , ciekawe co powie pierwszy właściciel jak sie dowie że bedzie tam 2,0 , chyba nie uwierzy
  
 
cichy przydaly bi ci sie zwrotnice i stabilizator od sporta..
w sporcie lozyska sa wieksze od seryjnych w 127
musialbym popatrzyc mozliwe ze to to samo co 128 3P

co stabilizatora to mozna pomyslec o dodatkowym cos na wzor jak w 128 ... nie wiem czy sie zmiesci ale powinien...
wahacze w 127 sa slabiutkie...