Półosie z cc700 w maluchu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie chodzi mi o to jak połączyć półosie z cc700 z kolem w maluchu. Prosiłbym o jakieś schematy albo fotki z opisem. Dzięki!!
  
 
Artykuł

Pisał to Forti ze 2 lata temu.
  
 
Ale nigdy tego nie sfinalizowal.... A szkoda, bo zapowiadalo sie ciekawie...
  
 
Szkoda tylko, że tam bzdury takie pisze.
Łożysko od CC nie ma szans zmieścić się w obudowę od łożyska maluchowskiego. Ma taką średnice zewnętrzną co sama obudowa.
Kamienie półosi CC mają większą średnicę niż kamienie połosi maluchowkiej. Co za tym idzie nie wejdą do mechanizmu różnicowego malucha.
Poza tym półosie od CC 1.1. Hmmm, ciekawe co miał na myśli bo nie mam pojecia. Przeguby są identyczne.

Cytat:
Prosiłbym o jakieś schematy albo fotki z opisem. Dzięki!!



Na to będziesz musiał jeszcze chwilę zaczekać. Jestem na etapie montowania czegoś takiego.


[ wiadomość edytowana przez: N_I_T_R_O dnia 2004-12-25 10:05:45 ]
  
 
Cytat:
2004-12-25 10:04:21, N_I_T_R_O pisze:
Szkoda tylko, że tam bzdury takie pisze. Łożysko od CC nie ma szans zmieścić się w obudowę od łożyska maluchowskiego. Ma taką średnice zewnętrzną co sama obudowa. Kamienie półosi CC mają większą średnicę niż kamienie połosi maluchowkiej. Co za tym idzie nie wejdą do mechanizmu różnicowego malucha. Poza tym półosie od CC 1.1. Hmmm, ciekawe co miał na myśli bo nie mam pojecia. Przeguby są identyczne.


Wydaje mi sie ze chodzilo mu o obudowe lozyska w wachaczu nie w skrzyni. Przynajmniej tak to odebralem jak kiedys z Fortim rozmawialem na ten temat.
  
 
Cytat:
2004-12-27 16:52:26, Zuraw pisze:
Wydaje mi sie ze chodzilo mu o obudowe lozyska w wachaczu nie w skrzyni. Przynajmniej tak to odebralem jak kiedys z Fortim rozmawialem na ten temat.


Ja mówię o obudowie łożyska w wahaczu. Pomierz, popatrz i dopiero coś pisz.